Wpis z mikrobloga

@pyczasty: No dobra, ale dlaczego fotka kiboli Zawiszy Bydgoszcz akurat? Za bohaterską walkę z prezesem Osuchem? Co zakończyło się tryumfem w postaci wegetacji w trzeciej lidze? Tak tylko pytam.
  • Odpowiedz
  • 0
@bellacavem: tam są zawarte wszystkie postulaty łukaszka. jazda z urwami, męstwo, zwycięstwo, kibolizm, śmietana.. on to ubóstwia, co niejednoktornie stanowiło sól jego żebrolajtów.

Jeszcze lubi gadanie dupom : D
  • Odpowiedz
@pyczasty: hejtuję nitrośmiecia ,kosnoludka maryjole srawka, statyworedaktora, onaniste mogącego pałłłkować pod kułłią legnicką, knurzycę podgardlaną, dryblasa , lambadziarę. To wszyscy moi milusińscy.
Z barneja i snajpera " nie z tej ligi " co reszta mam ubaw i podś#!$%@?. Krzysia lubię choć wredny on wielce. A reszta aktorów tego cyrku jest mi obojętna. A i jeszcze lunę hejtuję - co za paszczur ...
  • Odpowiedz
@bellacavem:

hejtuję nitrośmiecia ,kosnoludka maryjole srawka, statyworedaktora, onaniste mogącego pałłłkować pod kułłią legnicką, knurzycę podgardlaną, dryblasa , lambadziarę. To wszyscy moi milusińscy. Z barneja i snajpera " nie z tej ligi " co reszta mam ubaw i podś#!$%@?. Krzysia lubię choć wredny on wielce. A reszta aktorów tego cyrku jest mi obojętna. A i jeszcze lunę hejtuję - co za paszczur ...


O i pod tym to i ja się mogę
  • Odpowiedz
@Benjaminex: sum jakoś mi tak umknął ,zbytnio go nie oglądam , byle jakim mnie się wydaje więc jest w poczekalni. Za darmo hejtował nie będę - trzeba zasłużyć sobie.Czasu takie wysrywanie się w necie zajmuje sporo a hoboki tu u siebie oblecieć muszę .Zanim mi kosnoludek na rejony moje wjedzie.
  • Odpowiedz