Wpis z mikrobloga

Leciwy Redmi 9T wyzionął ducha. Rozglądam się za smartfonem do 1500zł. Po wstępnej selekcji zastanawiam się nad Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB (szczególnie, że na morele jest za 1300zł), albo Motorola Edge 40 8/256GB. Która opcja lepsza Waszym zdaniem? Czy jednak całkiem coś innego?

#smartfon #smartfony #telefony #android
  • 13
  • Odpowiedz
@Maxwell_Mohr: Wszyscy zachwycają się Pixelem 8a. Ale i Notningphone 2a też wydaje się być dosyć sensownym wyborem.
Ale ja bym poczekał z miesiąc, bo może pojawią się jakieś pogłoski o kolejnym problemach z Pixelami.
  • Odpowiedz
@Rimbolo nie wiem co jest za to odpowiedzialne ale z czasem android zaczyna się wieszać co mocno ogranicza komfort korzystania xD w iOS ten problem nie występuje ..
  • Odpowiedz
@Ilawa: To już coraz mniejszy problem. Nowe wersje systemu i szybsze pamięci wewnętrzne sprawiły, że teraz nowy telefon z androidem nie powinien lagowac przez lata. Chyba że ktoś kupi taki za 500 zeta, ale to już po prostu słabość podzespołów.
  • Odpowiedz
nie wiem co jest za to odpowiedzialne ale z czasem android zaczyna się wieszać co mocno ogranicza komfort korzystania xD


@Ilawa: XDDDDDDDD dotyczy najtańszego g. typu jakiś redmi.

@Maxwell_Mohr nie kupuj redmi, albo jakaś motorola z wyższej seri ta edge 40 będzie dobra, albo w sumie za 1590 to już pixela 7a można kupić.
  • Odpowiedz
@wypokowy_expert nigdy nie miałam redmi. Tylko Samsungi z serii Galaxy. Nie jakieś zajebiste modele ale też nie najgorsze. Ostatni Samsung mi wybuchł po dwóch latach korzystania. Rozumiem, że masz niechęć do innych systemów ale czasem warto się przekonać i coś zmienić. Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona więc polecam dalej, ;)
  • Odpowiedz
@Ilawa: w którymiesjcu napisałem cokolwiek o zgnilcu? Proponujesz staroć z baterią zajechaną jak koń po westernie w cenie nowego telefonu który w żaden sposób nie będzie się zacinał wbrew opinii wyznawców jabłuszek które ktoś ugryzl i wyrzucił.

Tak teraz napiłem co myślę, wcześniej nic nie pisałem
  • Odpowiedz
@wypokowy_expert czepiasz się mnie ale wbrew pozorom to moja opinia jest bardziej obiektywna jako że posiadałam te dwa rodzaje telefonów. Mimo wszystko nadal szanuję Twoją niechęć , nie wiem tylko czy takie wojowanie oprócz straty czasu ci coś daje. Pewnie przy samym pisaniu tego wpisy android ci się zaciął pięć razy ale coz Twoja strata
  • Odpowiedz