Wpis z mikrobloga

4-5 piwek zawsze po robocie wleci, na wolnym czysty. Chciałem się tutaj zapytać czy to już podchodzi pod alkoholizm, ale #!$%@? samo to pisanie uświadomiło mi że przeginam pałę z piciem piwa czy to źle? nie wiem, pracuje normalnie, funkcjonuje tez normalnie zwykle pije przed spaniem wieczorkiem kiedy każdy śpi, mówię sobie dla relaksu, ale teraz to już sam nie wiem, #!$%@? trzymajcie się tam.

#piwo
  • 8
  • Odpowiedz
@xBombelek: przestań czteropak to nie alkoholizm.
Szczególnie w ciepłe dni.
Alkoholizm to jakbyś codziennie 0.7 robił nie pamiętał jak idziesz spać i tak dalej.
Jest luz.
  • Odpowiedz
@xBombelek: Tak. Regularne spożywanie nawet małych ilości bardzo zmienia organizm. Przechodziłem to. Po miesiącu niepicia miałem nieciekawe objawy. Średnio dwa piwka wieczorem dziennie przez kilka lat. Pisałem o tym jakiś czas temu więcej.
  • Odpowiedz
4-5 piwek zawsze po robocie wleci, na wolnym czysty. Chciałem się tutaj zapytać czy to już podchodzi pod alkoholizm


@xBombelek: Jak najbardziej. Alkoholizm to nie tyle ilość co częstotliwość

funkcjonuje tez normalnie


Początkujący alkoholik zazwyczaj funkcjonuje normalnie. Jest też coś takiego jak alkoholik wysoko funkcjonujący. Kiedy ktoś się zorientuje, że coś jest nie halo to zazwyczaj jest już za późno. Jak komuś alkohol zryje banie to już taki ktoś nie ogarnia
  • Odpowiedz