Wpis z mikrobloga

  • 206
@ish_waw: Intryguje mnie "Prywatny, zabezpieczony ekspres znajdujący się w pomieszczeniu socjalnym na terenie podczas montażu okien w Niemczech". Chcę poznać tę historię (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 14
@cebekk No chyba, że ktoś tam serio kupił sobie prywatnie nowy ekspres i go zostawił w kuchni, ale to mi nie brzmi jak prawdopodobny scenariusz…
  • Odpowiedz
@ish_waw: Dlatego mnie to intryguje. Socjalny, to socjalny. Jedyna opcja to tak, jak piszesz - ktoś sobie kupił i w pudełku zostawił w pokoju socjalnym. Ale czym było wspomniane "zabezpieczenie"? Bo jak samo pudełko, to żadne. Jak była karteczka, że "prywatny", to już inaczej.
Do tego "na terenie szpitala podczas montażu w Niemczech" można rozumieć dwojako:
- ekipa pojechała do Niemiec i w szpitalu dostali do dyspozycji pokój socjalny i tam
  • Odpowiedz
@ish_waw: jakim prawem ktoś użytkuje prywatny sprzęt w miejscu pracy? Czy ma to wpisane do zakresu obowiązków, orz, czy jest instrukcja BHP i ppoż? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ish_waw: Przecież typ wbił się do pokoju socjalnego klienta i zrobił sobie kawę. W dodatku ekspres był "zabezpieczony" więc dochodzi jakiś element włamania.
Nauczcie się czytać ze zrozumieniem...
  • Odpowiedz
@ish_waw: gdzie znalazłes to zdjęcie Mirek?
wsm fajnie byloby wykorzystac jedyna realną silę wykopu jaka jest nienawisc do wszystkiego i wszystkich żeby dojeżdzac takich wannabe handlarzy niewolników
  • Odpowiedz
@ish_waw pod postem były domniemania takie jak moje. Że ekipa z Polski pojechała na montaż okien do Niemiec gdzie trwało to parę tygodni i w między czasie wbijali sobie do innego pomieszczenia na socjal i używali ekspresu, który mógł okazać się jakimś prywatnym lekarza czy coś
  • Odpowiedz