Wpis z mikrobloga

  • 68
@PozdroMleczny albo jak podchodzą do siebie, psy mało się nie zeżrą nawzajem, a psiarze trzymają je na tych smyczach, obserwują widowisko i się cieszą. Bardzo #!$%@? interesujące xD
  • Odpowiedz
@PozdroMleczny: Ja w swoim towarzystwie jestem uznawany za mega kociarza bo po prostu lubię te zwierzęta i sam mam swojego kotka którego kocham. Ale jak dołączyłem kiedyś do paru grup facebookowych to tam jest jak na jakiejś sesji w psychiatryku. Ludzie traktujący swoje zwierzęta jak dzieci, piszący historyjki, ze ich "dziecko" coś odwaliło, że zwraca się do nich mamo albo tato. Do tego ubieranie zwierząt w jakieś gówno. No #!$%@?ęci xD
  • Odpowiedz
@PozdroMleczny oho, wychodki zesrały sie bo miłośnicy zwierząt robią sobie spotkanie. Przysięgam, wy jesteście gorsi od starych bab, nic wam nie pasuje.
Psy wąchają się po dupach, to ich sposób na komunikację, każde dziecko to wie i stąd zabawny plakat. Rozumiem że jesteś tym oburzony i ciężko Ci oddychać ( ͡º ͜ʖ͡º)?
  • Odpowiedz
@Gamling: typowy wykop. Od słusznego darcia beki z odklejencow z “psiecko” i “psich mamusi” do hejtowania każdego posiadacza zwierzęcia choćby po nim sprzątał, wyprowadzał na smyczy i nie szczekał XD

Dekady i wieki mijają a nic tak nie buduje uczucia przynależności jak #!$%@? żółcią i generalizacja na jakąś grupę społeczną XD
  • Odpowiedz