Wpis z mikrobloga

Robię treningi ciężko, czesto do upadku mięśniowego, jak czuje że się da to dokładam obciążenia, diete na masie mam na nadwyżce kalorii i w miarę zdrową a wyglądam po 10 latach na siłowni jak leszcz. Waga 80kg a w łapie ledwo 40cm przy przeciętnym wzroście. Ciekawi mnie czy ja nie umiem ćwiczyć, czy mam słaby organizm, albo tylko tak wygląda sylwetka bez sterydów z przeciętnymi genami, czy o co innego w tym chodzi że tak słabo.
Łapa poglądowo
#przegryw #silownia
anonanonimowy321 - Robię treningi ciężko, czesto do upadku mięśniowego, jak czuje że ...

źródło: Screenshot_20240514-091659~2

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: to trzeba by prześledzić wszystko - jaki masz plan treningowy, mirko-cykle, makro-cykle, jaką progresje stosujesz, jakie techniki przeładowania stosujesz

W przypadku jeżeli zależy ci na sylwetce kluczowy jest odpowiedni dobór ćwiczeń. Ćwiczenia takie jak wielostawy typu: wyciskanie na klate, wiosłowanie sztangą, ciąg, przysiad, podciąganie z ciężarem, dipy z ciężarem itd - będą dawały ci bardzo mało bodziec hipertroficzny przy jednoczesnym budowaniu dużego ogólnego zmęczenia. Ciężkie ciągi mogą blokować twoje przyrosty
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: trenujesz bez konkretnego planu na progresję, cały czas do upadku i prawdopodobnie za mało jesz. Zrób sobie przerwę od tego typu treningów, wypróbuj sobie jakiś nawet darmowy plan z neta np. stronglifts, który będzie zakładał uporządkowaną progresję z ciężarem. Chodzi o to, żebyś zrozumiał na czym polega planowanie w dłuższej perspektywie, więc nie szukaj niczego mega skomplikowanego. Trening za każdym razem do upadku dla naturala to w dłuższej perspektywie sposób
  • Odpowiedz