Wpis z mikrobloga

taki nienawistny komentarz i to do tego z tyloma plusami


@affairz: mnie bardziej przerażają komentarze z większą ilością plusów, gdzie ludzie twierdzą, że przy skumulowanej inflacji na poziomie (strzelam sobie) 200-300%, przez 30 lat, chcieli by oddać mniej więcej tyle co pożyczyli na początku. Bo inaczej to jest ZŁODZIEJSTWO i OSZUKAŃSTWO.

Jo kupił za 400k i mam oddać 600k?!!!one1

KREDYTY MUSZOM BYĆ NA 2% NA 30 LAT. A ci co już
  • Odpowiedz
  • 1
@2-aminopirydyna: tylko, że mój komentarz miał 3 (słownie: trzy) plusy a tutaj ma już ponad 300 ( ͡° ͜ʖ ͡°) 100x większy impact, czy nasz tagowy oskariat deweloperski przemagluje historię wpisów autora-nienawistnika???

biorę popcorn i czekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@rzzz: wiadomo, państwo powinno chronić kredyciarzy, a tym z oszczędnościami ch w d. a najlepiej to jakby ci co mają oszczędności spłacili kredyty tym co mają kredyty. coś jak z tym, żeby głodni zjedli biednych, gdzie rozwiązujesz 2 problemy za jednym zamachem
  • Odpowiedz
@affairz gospodarki wolnorynkowej nie oszukasz xD to jest cały jej inwentarz, zarówno dobry i zły więc nie rozumiem skąd oburzenie, że takie zjawisko może wystąpić i niektórym byłoby na rękę i może nawet do śmiechu xD

Płaczmy i złóżmy się wszyscy bo ktoś w ciemno wziął kredyt
  • Odpowiedz
  • 1
@farbowanylisek: witamy na tagu! niebawem okaże się czy jesteś osobą wystarczająco rozpoznawalną. jeśli tak, spodziewaj się że deweloperzy zupełnie za darmo sprawdzą czy Twój dziadek nie był przypadkiem w Wehrmachcie a ojciec nie kolaborował z SB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@affairz ja nie wiem co tu się na tym tagu wyprawia, cokolwiek się tutaj nie napisze to leci piana chyba z conajmniej dwóch stron xD

to Ty Mirku jesteś mój wróg czy sojusznik na tagu bo już tracę pewność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz