Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie ta akcja z Tyburskim. Nagle wielkie oburzenie bo ktoś kogoś uderzył. Przecież to się dzieje od samego początku. Wyzywają się od najgorszych, biją z partyzanta, rzucają się do siebie, rozdziela ich ochrona. W końcu jeden drugiego uderza, temu leci krew bo rozciął sobie głowę i typa z federacji chcą wyrzucać. Szok i niedowierzanie.
Banda debili xD

#famemma
  • 13
  • Odpowiedz
@BlueTony: przecież chłop wjechał w niego z impetu z kopnięciem, potem jak już lezał na ziemi to bił go mikrofonem kilka razy. Takie coś to już przesada
  • Odpowiedz
  • 0
przecież chłop wjechał w niego z impetu z kopnięciem, potem jak już lezał na ziemi to bił go mikrofonem kilka razy. Takie coś to już przesada


@KubaSh: wyzywają się od najgorszych, rzucają w siebie różnymi przedmiotami, wyrywają do siebie z łapami, ale jak go kopnął i uderzył , to już przesada? Przecież po to chyba się do siebie zawsze wyrywają, żeby uderzyć nie? Różnica taka, że temu po prostu udało się
  • Odpowiedz
@BlueTony: ty masz bardzo ubogą wyobraźnie jeśli tego nie rozumiesz.
1. On nie tylko kogoś uderzył, on wbił kopem z rozpędu, a potem dobił waląc mikrofonem w łeb. To jest inna skala niż listwa czy pięść w ryj na f2f
2. On rozwalił co-main event, całe zestawienie poszło się yebać przez Grzyboriego
3. Krew na streamie to duża szansa na blokadę
4. To co on zrobił to PRZESTĘPSTWO ŚCIGANE Z URZĘDU,
  • Odpowiedz
  • 0
ty masz bardzo ubogą wyobraźnie jeśli tego nie rozumiesz.

1. On nie tylko kogoś uderzył, on wbił kopem z rozpędu, a potem dobił waląc mikrofonem w łeb. To jest inna skala niż listwa czy pięść w ryj na f2f

2. On rozwalił co-main event, całe zestawienie poszło się yebać przez Grzyboriego

3. Krew na streamie to duża szansa na blokadę

4. To co on zrobił to PRZESTĘPSTWO ŚCIGANE Z URZĘDU, wystarczy, że
  • Odpowiedz
To co on zrobił, to jest po prostu konsekwencja


@BlueTony: XDDDDDDD Na policji też tak powie? "PANIE BAGIETA ON MNIE NAZWAŁ TRANSWESTYTĄ, DLATEGO GO NAPADŁEM I GO USZKODZIŁEM" XDDDDDDDDDDDD

Jak się wyzywają od najgorszych

-Transwestyta
-Wyzywanie od najgorszych
xDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@marv0oo 3. Podziękuj YouTube, powinni to nadawać u siebie na stronie, albo na kicku i problem z głowy, regulamin YT to jakieś przedszkole, kiedyś patostreamy brylowaly na YT a teraz nawet za prawa autorskie czy słowo cwel, czarnuch, jest ban lub ograniczenia
  • Odpowiedz