Wpis z mikrobloga

Floor press 250kg :) Czyli znowu +10kg do rekordu. I znowu z zapasem.

360kg w siadzie z przedwczoraj totalnie mnie zniszczyło, szczególnie łapy. Więc dzisiaj byłem naprawdę zmęczony i obolały. Wiedziałem jednak że PR i tak zrobię :)

Jak widać pełna kontrola w ekscentryce, na dole minimalna pauza, chodzi tutaj po prostu o to żeby całkowicie "odłożyć" ciężar na podłogę, rozbić fazę ekscentryczną i koncentryczną, następnie katapulta do góry. Prosta sprawa :)

Główna asysta od razu celująca w sticky point, czyli jak widać było przy tym 1RM, dół, środek mam bardzo mocny, góra ruchu wymaga pracy.
Dlatego asysta to Close grip Floor press vs chains 4x8 240kg (140kg bar + 100kg chains) . Ten close grip został trochę poszerzony, niestety urosłem i rozmiary nie pozwalają mi łapać przy gładkiej częsci gryfu, przy ćwiczeniach które mają pełen zakres. Jestem za szeroki i wtedy nie mogę właściwie opuścić sztangi, bo nie mam po prostu miejsca lol.

Łańcuchy "uczą" ciało żeby dynamicznie wystartować i cisnąć nie rezygnując przez cały zakres ruchu aż do lockoutu. Duży ciężar własnie z nich aby wzmocnić ten efekt.

Nie wiem co się dzieje, ale mięśni nie mogę zajechać treningowo :P To znaczy regenerują się między seriami wręcz natychmiastowo, dosłownie moment i mogę pykać kolejną serię. Więc korzystam z tego i nie marnuje czasu, tylko robię sprint przez trening.

Odkąd zrzuciłem KAJDANY NATURALNOŚCI... W głowie też się trochę pozmieniało lol. Wszelkie przeszkody znikają przed prawdziwą siłą czynu i charakteru... z małą pomocą chemii :P
Napędza mnie to jeszcze bardziej i powoduje że cisnę jeszcze mocniej, mocniej niż kiedykolwiek. Zarazem czuję że jest coraz łatwiej.

Cały trening 1h 20min

Floor press 250kg x 1
CG Floor press vs chains 4x8 240kg (140kg bar + 100kg chains)
DB incline rows 50kg 5x10
Behind head lat pulldown 4x12
1h Cable triceps extension 4x12
DB kickbacks 3x20
3x
Band pushdown x50
DB rear raise x20
Band facepull x25

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #pokazforme
IntruderXXL - Floor press 250kg :) Czyli znowu +10kg do rekordu. I znowu z zapasem. 
...
  • 33
  • Odpowiedz
@IntruderXXL oprócz wyraźniego wzrostu siły, kolejnym efektem brania kosu, jest wyraźny wzrost ilości wpisów na wypoku :)
Może białek powinien rozważyć dofinansowania do koksów, to portal by odżył :)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
szkoda, że na bombe wlazłeś, naturali z taką siłą nie jest wielu ale sterydziarzy już na pęczki.


@Akuzativ94: A bo widzisz, teraz czas być z sterydem z taką siła co jest nie wielu na sterydach co robią takie wyniki :)
  • Odpowiedz
@Akuzativ94: a po co miałby zostać naturalny, skoro i tak by nikt mu nie uwierzył? A tak będzie tym słynnym naturalem, co to wszedł na bombę i pozamiatał wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mazut_kluczowy: oczywiście, że są. Ja zanim wlazłem na teścia cisnąłem 150kg przy wadze 90kg, a w ogóle nie ćwiczę pod siłę, staż swoje robi. A co mówić jakieś chłopy typowe, których naturalną wagą jest 120kg. Wbrew pozorom 200kg to nie jest jakaś metafizyczna liczba. 220kg to jest już kosmiczny wynik oczywiście według mnie ale 200kg będąc chłopem 120kg ze stażem załóżmy 10-15 lat to nie jest coś już kosmicznego, idzie to
  • Odpowiedz