Wpis z mikrobloga

  • 12
@d4wid: Najlepsze jest w tym jak konfederaci z pisowcami gadali po wyborach, że TUSK od razu weźmie podpisze ten pakietXD
  • Odpowiedz
  • 304
@d4wid: Dodatkowo dam rękę uciąć, że jakby to był pakiet migracyjny Rosjan do Polski, to konfiarze siedzieliby cicho i pisaliby o CPK
  • Odpowiedz
  • 9
wprowadzi dobrowolny zus, podniesie kwotę wolną od podatku, ustali cenę benzyny na 5,19 i wybuduje elektrownie atomową


@pacan7: mówisz o konfederatach?
  • Odpowiedz
  • 3
@d4wid: Nie bój żaby, autor doktoratu krótszego od przeciętnej magisterki wymyśli eleganckiego fikołka na tiktok i jutub

Odpowiedz


@Fishuur: w końcu ma standupera Lotka
  • Odpowiedz
  • 8
@d4wid: wierze mu


@DorianJS: autysto z wykopu, jak ci to wytłumaczyć po polsku hmmm.
Polska z Węgrami głosowała przeciw ze wszystkimi ustawami dotyczącymi paktu migracyjnego.
To nie są same słowa
  • Odpowiedz
@d4wid: Tusk: Polska nie wpuści żadnego imigranta. Zapłacimy 40 tys euro kary zamiast 20 tys proponowanych przez Unię( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 13
@d4wid: Mam wierzyć że Donald zrobi to co powie, że zrobi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Idź być dzbanem gdzie indziej chłopie.


@Kalifornix: dobra, pal wroty pisowcu na główną XD

Niezłe konto, śmietanka inteligencyjna
d4wid - >@d4wid: Mam wierzyć że Donald zrobi to co powie, że zrobi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Idź ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 8
Jezu ale tu agresja, usuwanie komentarzy, obrażanie tych co mają inne zdanie XD


@krystse: tzn. zabolało konfpisowca, że usuwam pisowskie komentarze?XD
  • Odpowiedz
  • 21
@d4wid: no tak bo tak powiedział i sto procent tak będzie?
A wiesz, że ich sprzeciw to tylko propaganda przed wyborami parlamentarnymi od uni? Nie wiesz bo patrzysz bardzo wybiórczo. A głosy, przy takim jaki jest podzial mandatów, "polskich reprezentantów" nic nieznacza.
Zobaczymy za parę lat jak będzie.
  • Odpowiedz
  • 7
@d4wid: no tak bo tak powiedział i sto procent tak będzie?

A wiesz, że ich sprzeciw to tylko propaganda przed wyborami parlamentarnymi od uni? Nie wiesz bo patrzysz bardzo wybiórczo. A głosy, przy takim jaki jest podzial mandatów, "polskich reprezentantów" nic nieznacza.

Zobaczymy za parę lat jak będzie.


@Gozd: ja #!$%@?, nie podpisał się pod paktem, co robi konfiarz?

A wiesz, że ich sprzeciw to tylko propaganda przed wyborami parlamentarnymi
d4wid - >@d4wid: no tak bo tak powiedział i sto procent tak będzie?
A wiesz, że ich s...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@DorianJS: a pomyślałeś, ze wtedy mogl się nie wybierać? Ja na przykład dzisiaj nie wybieram się, i nie planuje, po nowego laptopa. Ale jutro juz #!$%@? być może będę
  • Odpowiedz
  • 3
@DorianJS: a pomyślałeś, ze wtedy mogl się nie wybierać? Ja na przykład dzisiaj nie wybieram się, i nie planuje, po nowego laptopa. Ale jutro juz #!$%@? być może będę


@WuZet_: nawet nie dyskutuj, to konfederata z prawackim gwoździem w głowie. Obstawiam, że tiktoka z memcenem ogląda 24/7
d4wid - >@DorianJS: a pomyślałeś, ze wtedy mogl się nie wybierać? Ja na przykład dzis...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz