Wpis z mikrobloga

Cześć, potrzebuję kilku odpowiedzi do ankiety związanej z moją pracą magisterską. Dlatego dla motywacji #rozdajo .Wygrana osoba zgarnia 100zł BLIKIEM.
Losowanie jednej osoby z plusujących ten wpis przez mirko.pro . Dodatkowo proszę wszystkich plusujących o wypełnienie tej ankiety. Losowanie w piątek (17.05) o 20:00

Link do ankiety: https://forms.gle/8pU3c3EJypK4F7yc7

#rozdajo #ankieta #studia #magisterka #studbaza #pracadyplomowa
  • 79
  • Odpowiedz
@Gogoli90: pytasz o" Czy Pani/Pan uważa, że systemy automatycznego hamowania w przypadku zbliżania się do przeszkód na drodze są skuteczne w zapobieganiu kolizjom?
jak tutaj 3/4 mirków to pewnie nawet ABSu nie ma XD
btw wypełniłem bo fajny temat
  • Odpowiedz
@Gogoli90: "Czy Pani/Pan uważa, że automatyczne rozpoznawanie znaków drogowych pomaga kierowcom w przestrzeganiu ograniczeń prędkości?" - pokusił bym się jeszcze o pytanie czy osoby które posiadają to rozwiązanie w ogóle zwracają na nie uwagę i z niego aktywnie korzystają, i jeszcze jedno czy osoba która posiada ten system uważa to wykrywanie znaków za "poprawnie działające" bo sam spotkałem się z przypadkiem gdzie na remontowanym odcinku drogi gdzie znaki wskazywały na 30km/h
  • Odpowiedz
  • 1
@Gogoli90 Dlaczego tylko jedno pytanie dotyczy technologii i infrastruktury? Prawie wszystkie dot. pojazdów

Też kij z rozdajo, też chcę analizę
  • Odpowiedz
@Gogoli90: wypełnione
BTW: kiedyś, przechodząc pasami przez 2 pasmową jezdnię miałem okazję "zatrzymać" typa w nowej E klasie. Kolo wyglądał na totalnie zdziwionego zaistniałą sytuacją, w łapie oczywiście miał telefon... przynajmniej samochód ogarniał co się dzieje na drodze
  • Odpowiedz
@Gogoli90 niektóre pytania trochę z dupy, temat nie bardzo pasuje na tak/nie. Systemy wspomagania kierowcy #!$%@? dadzą jak za kierownicą będzie jechał jakiś tłuk któremu coś tu pipczy i nie wie o co chodzi. To samo z detekcją znaków drogowych, fajnie że samochód wykryje, ale jak nie wymusi na kierowcy, żeby na stopie stanąć a w terenie zabudowanym jechać 50 to kierowca dalej zrobi jak chce(o ile wie co się na tym
NiskopodlogowyGornikAmator - @Gogoli90 niektóre pytania trochę z dupy, temat nie bard...

źródło: 1000004172

Pobierz
  • Odpowiedz