Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Mina Luizy na komentarz Agi do Jędrka (jak będziesz miły to się z Tobą podzielę) to wygryw XD
Jędrek taki zesrany tam stał, a ona im bliżej 100tyś tym miny bardziej pokazujące, że rzuci.
W sumie każdy tam wiedział, że ona jest największym graczem i rzuci kulą. Traktowała Jędrka masakrycznie przez cały sezon, a ten ufał w nią do końca, przykre xD
Produkcji nawet się nie chciało dawać ładnych złotych kul jak w innych sezonach, tylko jakieś takie żółte były ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A tak podsumowując, to ten sezon był taki jałowy, jedyne co się działo to dymy z Bartkiem i czasem jakieś żarty Oskara. Michał jak na początku go polubiłam, tak w późniejszych odcinkach zmienił się o 180°C i z każdym następnym spadał z podium, a ten finał i podejście do Agi bo jej obiecał i tłumaczenie się tym Bartkowi, to XD
Elza która odpadła jako pierwsza, zachowała się jak Sabrina z poprzedniego sezonu, tylko trochę mniej patologiczna. Luiza szkoda, że była niechciana i nielubiana przez innych uczestników (nie wiem tak naprawdę dlaczego) bo gdyby została, to może sezon byłby trochę ciekawszy dzięki jej żywej i wesołej naturze. Dominika z Kubą mieli szansę na wygraną i to tylko przykład tego dlaczego nie powinniśmy słuchać się innych, tylko samych siebie. Bartek choć toksyk, to widać że z Adą faktycznie połączyło ich uczucie i jeśli po programie udał się na jakąś porządną terapię, to myślę że mają szansę na fajny związek. Ade od samego początku polubiłam za ten śmiech i uśmiech :)
Koniec #!$%@? idę oglądać kłamstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
@txanonxt: Elza mniej patologiczna no nie wiem, nie widziałam żeby ktokolwiek wcześniej zwyzywał od szmat i innych epitetow drugą dziewczynę jak Martyna, która jeszcze opisywała siebie jako oazę spokoju, hipokrytka
  • Odpowiedz