Wpis z mikrobloga

@XYZ91: Mógł mu dać po ryju za 5 dni po gali zamiast psuć ludziom frajde z widowiska. Przecież to jest sedno sprawy nie sam fakt dania w ryj temu cymbałowi. Ochrona też się nie popisała.
  • Odpowiedz
@XYZ91 najlepiej jakby mu tam od razu kosę pod zebra sprzedał i skroil z fantów bo tak się kiedyś robiło.
Co innego gdy tak cie nazywa obca osoba a co innego gdy idziesz robić z siebie małpę w cyrku.
  • Odpowiedz
@feel-the-scale: Walka Pasternak vs Tybori była ciekawa. Zresztą ciekawił mnie f2f Kasjo vs Alan, a teraz tego nie dostane. Samą walke mam w dooopie,choć po tym co pokazał "pięściarz" w walce z Talerzykiem Alan miał jakieś szanse.
  • Odpowiedz
@pawelswd: Akcja = reakcja. Patogala, gość tak naprawdę wypromował im ta gówno gale i powinien dostać podwyżkę pod stołem, bo przecież byście się splakali,.że jak tak można jakby to ogłosili oficjalnie, a tego tak naprawdę się oczekuję po frikach. @WhiskeyIHaze Bez przesady, ale ta odpowiedź może być równie dobrze do Ciebie
  • Odpowiedz
@XYZ91 ja nie oczekuje, żeby ktoś wjechał w drugiego typa z buta a potem młotkowal na ziemi. To całkiem fajna rozrywka i nie chce, żeby mi ja zbanowali bo jakiś idiota nie rozumie, że jest małpa w cyrku a nie gitem pod cela.
  • Odpowiedz
@XYZ91: nie do pomyślenia w latach XIX. Wtedy to się rzucało rękawicą i wyciągało szable. Prawdziwe zasady, nie to co teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz