Wpis z mikrobloga

#hotelparadise ej czemu wszyscy tak strasznie użalają sie nad tym Jędrkiem xD może on po prostu lubi być tak traktowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież on nawet w programie wielokrotnie podkreślał, że lubi takie dominujące laski, że bez problemu wybaczyłby zdradę itp niektórzy naprawdę lubią być traktowani jak śmieci, nie nam go oceniać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 15
  • Odpowiedz
  • 12
@lesbica997 w części tak, ale czasami ludzie po prostu lubią takie traktowanie i wydaje mi sie, że tak jest w tym przypadku 🤷‍♀️ typ został oficjalnie wydymany, obejrzał całe HP, wszystkie jej wypowiedzi, a na oglądanie finału w którym został oficjalnie ośmieszony przed całą Polską przynosi jej chyba 100 róż XDDDD no #!$%@? błagam xD
  • Odpowiedz
@rekinado: Kurczę, on faktycznie oświadczył, że wybaczyłby zdradę. Zapomniałem o tym. Ta jego poddańcza postawa może być wynikiem jego bezwarunkowego uczucia jakim on może darzyć Agę. To swego rodzaju masochizm uczuciowy. Szkoda mi tego chłopaka. Mam nadzieję, że szybko otrzeźwieje i znajdzie sobie dziewczynę, która odwzajemni jego uczucie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Aprilwine ale on przecież wielokrotnie podkreślał, że Aga nie jest w jego typie i że chce z nią mieć parę w programie. Na pytaniach na Pandorze wielokrotnie mówił, że podoba mu sie Ola i Natalia XD nawet na ścieżce lojalności powiedział, że Aga nie jest w jego typie xDDDD zresztą nawet było widać w programie jak do Olki się kleił i cały czas obok niej siedział XD
  • Odpowiedz
  • 2
@wszystkienickijuzzajete jak Julkę z AS #!$%@?ł Hellboy (XDDD) to rzuciła mu kulą i po problemie xD a ten nie rzucił nawet po tym jak Aga nie chciała sie do niego przytulić po tym jak przeszli na ścieżkę lojalności i pobiegła do dziewczyn XD no #!$%@? aż mnie skręca
  • Odpowiedz
@rekinado: O to,to...On jest tak nią zaślepiony, że faktycznie może uznawać ją za swoją partnerkę mimo tego, że ona go odtrąca i trzyma na dystans gdyż on jest dla niej tylko kumplem, ale Jędrek tego nie zauważa albo nie chce zauważać bo ma klapy na oczach.
  • Odpowiedz
  • 1
@Aprilwine ale czy można ją obwiniać za to, że typ sobie coś uroił i sie tego trzyma? XDDD ona nawet po Pandorze mu powiedziała, że ją #!$%@? xD na wcześniejszych pandorach powiedziała, że mogłaby go pocałować tylko w policzek itpitp xD
  • Odpowiedz
@rekinado: Powiedział tak na ścieżce lojalności? Pierwszy raz o tym słyszę. Niestety nie mogłem oglądać finału w TV. Śledziłem finał na podstawie wpisów w wykopie. Twój komentarz podważa moją teorię o tym, że Jędrek jest ślepo zakochany w Adze i to jest przyczyną jego niezrozumiałych zachowań względem niej objawiających się wiernopoddańczą uległością i wybaczaniem wszystkiego.
W takim razie on tymbardziej powinien rzucić kulą jako pierwszy. Skoro nie był nią zaślepiony to
  • Odpowiedz
  • 3
@Aprilwine Aga powiedziała „przecież nie jestem w twoim typie” na co Jędrek odpowiedział „no nie jesteś i co teraz” XD moim zdaniem Jędrek był bardzo nakręcony na finał co wielokrotnie podkreślała Aga w rozmowach z laskami i nie sądził, że rzuci tą kulą. Mógł ją wymienić na Ole na którą ewidentnie leciał i nigdy tego nie ukrywał, ale tego nie zrobił. Moim zdaniem dlatego, że Aga w hotelu była bardzo lubiana -
  • Odpowiedz