Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Trochę śmieszni są ludzie, którzy jej dają 1 na Googlach i w ten sposób zaniżają ocenę. To jest jej praca, można negować jej zachowanie, mówić jak się zachowała, ale takie odbieranie jej tego, co tworzyła i daje jej chleb, jest słabe.
  • 33
  • Odpowiedz
@Hogataa26: No tak, i nie usprawiedliwiam tego zachowania, ale też nie przesadzajmy – te puste jedynki też robią jej reklamę. Zapewne nie straci realnie żadnych klientek, a uzyska nowe, które będą chciały ją poznać we własnej osobie.

Poza tym twoja logika nie w każdym przypadku jest trafna (no w przypadku Agi jest). Gdy dowiedziałem się, że taka szmata jak Roch chce prowadzić zajęcia dla dzieci, wzburzyło mnie to. Nie chciałbym, żeby
  • Odpowiedz
@HakunaMattatta: A według mnie to beznadziejne rozwiązanie. Jeśli jakaś osoba publiczna zrobi coś złego, no nie wiem przykładowo będzie promować jakiś scam to też zamiast nagłaśniać beznadziejne zachowanie powinno się taką osobę tylko odobserwować? Według mnie, jeśli ktoś decyduje się na pójście do reality show to oprócz przyrostu followersów i współprac musi się też liczyć z hejtem, który mogą wywołać jego/jej zachowania
  • Odpowiedz
@Hogataa26: nie popieram gróźb w jej stronę , ani mocno agresywnych komentarzy, ale idąc do takiego programu, nawet produkcja ci mówi na co musisz się nastawić , czyli hejt i inne tego typu komentarze. Idąc do takiego programu i zachowując się w sposób jaki się zachowywała, powinna domyślać się co może ją czekać po zakończeniu emisji. Zbudowała z gościem relacje „koleżeńska” przez miesiąc czasu, zaufał jej , tworzył relacje na pozór
  • Odpowiedz
@Hogataa26: bardzo mądrze napisane. Bo tak naprawdę słuchając muzyki czy oglądając film nie wiemy jaki charakter mają ludzie tylko oceniamy talent. Judaszyca ma charakter jaki ma ale swoją pracę kosmetyczki wykonuje dobrze. Więc ludzie którzy jej cisną pod firmą są po prostu zyebani.
  • Odpowiedz
Groźby to za dużo, fakt, ale niech trochę odczuje skutki swojego #!$%@? zachowania, 0 zasad i patologia, nie ważne że to gra, gdzie jest granica? Niech sama siebie zapyta. Tak samo ta Dagmara Kaźmierska, promowanie w tv bylej burdelmamy która ludziom życie niszczyła, powinna siedzieć w celi a nie w tv robić karierę i śmiać się ofiarom w twarz.
  • Odpowiedz
@Silver86: serio? Porównujesz wystep w programie dziewuchy, ktora nie była lojalna w stosunku do gościa z programu do robiacej karierę w tv baby skazanej za sutenerstwo? Bijącej i wykorzystującej ludzi?
  • Odpowiedz
@Hogataa26 jakby zrobił to facet to nawet by na tym zyskał, a jak kobieta pokazała że ma jaja i nie jest uczuciowa to dym. Czarownica. A ona to tylko dla jaj zrobiła.
Ludzie za walnieci, interesuje ich jakaś obca baba i jej interes. I teraz pomyslcie że pierdniecie nie w ta strone na ulicy, a tacy psychole są koło was wszędzie i podpala wam za to interes, chatę i powiesza kota na
  • Odpowiedz