Wpis z mikrobloga

Ostatnio wpadl mi w oczy jakis wpis w internecie, ze dorosla kobieta zawsze bierze ze soba dowod jak wychodzi z domu, zeby policja mogla zidentyfikowac cialo i jest to dowod ze w Polsce jest niebezpievznie i kobiety sa gwalcone czy cos.

Tak sie sklada, ze jestem facetem i jak mialem jakies 17-18 lat to tez robilem, wychpdzilem na 5 minut do sklepu to bralem dowod, az matka koedys to zauwazyla i sie spytala po co biore dowod, no powiedzilem jej zeby mogli mnie zidentyfikowac jak mi sie cos stanie.

I wtedy matka mi powiedziala "skoncz sie zachowywac jak pie#dolony idiota" i od tej pory juz nie zabieram dokumentow ze soba a jak mi sie cos stanie to trudno ¯\(ツ)/¯

Wiec mysle, ze tamta feministka nie miala rodzica, ktory zaintersowalby sie tematem albo w ogole z rodzicami miala slaby kontakt, wiec nic dziwnego ze teraz odwala.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #feminizm
  • 4
  • Odpowiedz
Wiec mysle, ze tamta feministka nie miala rodzica, ktory zaintersowalby sie tematem albo w ogole z rodzicami miala slaby kontakt, wiec nic dziwnego ze teraz odwala.


@DragonBreath: właśnie opisałeś przyczynę odpałów u kobiet
  • Odpowiedz
@DragonBreath a tak naprawdę to biorą dowód by im monsterka albo, alko sprzedali, a nie dorabianie jakiejś ideologii

A starsze - biorą go z nadzieją, że ktoś je weźmie za młódke i spyta o dowód w knajpie " hihi jak śmiesznie"
  • Odpowiedz