Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Odnoszę wrażenie, że non stop trafiam na #!$%@? laski…Oto kilka przykładów:
1. Laska, której się oświadczyłem okazała się być niezrównoważoną histeryczką. Ma aktualnie 26 lat i od czasu rozstania (3 lata temu) nikogo sobie nie znalazła.
2. Laska, z którą byłem rok, bo uważała, że została „skrzywdzona emocjonalnie” więc nie będzie mówiła „Kocham Cię” XDD
3. Kilka lasek poznanych na tzw. „Szybkich randkach” - łącznie z 10-12, każda z nich w mniejszym, lub większym stopniu zdesperowana, bo „ściana” się zbliża. Jedna miała konto aż na 5-ciu portalach randkowych…
4. No i teraz kolejna, dziewczyna, która boi się samotności, bo 26 lat na karku, studia niepokończone, terapia, bo nie ogarnia swojego życia i ciągłe obarczanie mnie problemami. Powoli z tym wysiadam.
Gdzie są normalne laski? Czy one jeszcze istnieją? Dziewczyny, ogar! Faceci zaczynają szukać młodszych, albo ukrainek, bo z wami się #!$%@? nie da żyć!!! #p0lki #p0lka #problemyniebieskichpaskow #rozowepaski #tinder #boo #badoo #randkujzwykopem #randki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
To chyba całkiem normalne że w tym wieku już zostały w znacznej większości jakieś takie słabe okazy. Widzę po znajomych że laski koło 30 jakoś nie mogą zagrzać miejsca u nikogo
  • Odpowiedz