Wpis z mikrobloga

#famemma jak dla mnie to Tyburski powinien dostać nagrodę za swój występ na konfie. Freakfajterzy są po to żeby poniżać się i zabiegać o nasza uwagę są współczesną wersją błazna dworskiego. Nie sympatyzuje z żadnym zawodnikiem i patrzę tylko na to który zrobi coś co przyciągnie moją uwagę, kompletnie nie interesuje mnie życie albo liczba treningów tych pustych ludzi
  • 8
  • Odpowiedz
@banan0: Gość im wypromował ta gówno gale, a oni go "wyrzucili" i pojadą na tym do samej gali bo już nic więcej się nie wydarzy, trzeba też wychodkom i innym podludzion podziękować za zgłaszanie, sami sobie bata kręcą na te wydarzenia. Banda idiotów
  • Odpowiedz
@Wojas999: a dokładniej to dzięki zgłaszającym konfe. przecież jak oni zobaczyli co się tutaj dzieje odnośnie zgłaszania ich zapisów live, nie tylko ostatniej konfy to pewnie im papieru toaletowego zabrakło.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: tak tak to dzięki zgłaszającym a wcale nie dlatego, że na całą polske poszło jaka patola na fame i do sponsorów xD
@banan0 idąc twoim tokiem myslenia to następnym razem ktoś powinien komuś kose wbić na konferencji by dostać bonus za dymy, trzeba jakoś przebić katowanie mikrofonem
  • Odpowiedz
@kr4wy: żeby nie było, ja uważam, że tybori #!$%@?ł i to w #!$%@?. #!$%@? się po mordach na f2f przez x lat więc sponsorzy dobrze wiedzieli na co się piszą. Nikt by nie zakazał prania się po mordach bo czemu by to miało nagle sponsorom przeszkadzać? Tu chodzi o yt i ban kanału albo canal+ ale skoro chodzą pogłoski, że clout też chce przystopować to obstawiam, że boją się utraty kanału.
  • Odpowiedz
@banan0 sam zaczął wyzywac kasjusza. Sam też poleciał z narzędziem (mikrofonem) by go siedzącego od tyłu zaatakować xD a stypa to wina anal+, bo na yt to norma
  • Odpowiedz