Wpis z mikrobloga

@Skorvez_957_: ciekawi mnie bardzo czemu nic z tym nie robią, szczególnie powinno im zależeć, żeby pisiorom spadały słupki. Nie mowie, że mają zrobić tvpis tylko w drugą stronę, o nie, tylko żeby pokazywać co pisiory przez 8 lat robiły np poprzez jakieś dokumenty w stylu kłamstwa smoleńskiego. Przez 8 lat pis pokazał jaką bronią jest telewizja publiczna i nie zgnieść pisu teraz pokazując prawdę co #!$%@? to niezrozumiałe dla mnie.
  • Odpowiedz
@De_lidl: Miałem nadzieję że zrobią TVP, media prawdziwego zdarzenia a wyszła symetryczna breja - ni grzeje ni ziębi. Brakuje mi ostrzejszego najazdu po wiadomo kim; ten content zapewniają mi koalicjanci. Mówi się że do tej pory w TVP czy w spółkach pracują pisowcy i podkładają kłody pod nogi. Mam wrażenie że Tusk z Pułkownikiem położyli lachę na nowe TVP. Nie jest szczujnią i to im wystarczy. Pis pokazał jak ważne są
  • Odpowiedz
@badreligion66: emeryci oglądają TV bo co innego mają robić na emeryturze, młodzi idą do galerii do szkoły czy cholera wie gdzie. Ludzie jeszcze idą do pracy generalnie TV ogląda się między 19 a 20 a potem cyk Netfliksy. Kurski wiedział co dać emerytom i januszom - chleba i igrzysk; disco polo, złe niemcy i żydowskie festiwale. Prosty przekaz do prostych ludzi. Ano tak przecież grażynki oglądają powtórki seriali a w międzyczasie
  • Odpowiedz