Wpis z mikrobloga

@King_of_the_savannah: jprd po co słuchać wypowiedzi wątpliwych moralnie ludzi i się do tego nakręcać? Wystarczy mieć świadomość, że istnieją i starać się ich unikać xD Przynajmniej chlopowi życia nie zmarnowała, a jak nie jesteś na samym dole hierarchii społecznej, to se kogoś normalnego znajdziesz ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@King_of_the_savannah: #!$%@?ąc od tematu opowieści i że polki i że książę pustyni. Czujecie jaki to tani chwyt opowiadać o takich dość prywatnych sprawach w tv? A jurorzy zamiast ogarnąć kruciutko to uśmiechy i show must go on w oczach. (,)
  • Odpowiedz
  • 13
@pawel030 Nie no, lepiej wszyscy zamknijmy mordy i nie róbmy nic, w tv beda ci pokazywać coś takiego dalej. Efektem tego waszego nie-oglądania są właśnie takie programy, no ale nie rób nic. Tylko sie potem nie dziw na widok kolejnego propagandowego artykułu o tym dlaczego jednak mieszane dzieci to coś lepszego niż białe a kazdy bjały facet to rasista i w ogóle incel.
  • Odpowiedz
@Khebib: dokładnie dla tego mam sobie psuć dzień xD w dupie mam te programy i gówno artykuły, a jak ktoś pochłania ten ściek, to warto się zastanowić czy tracić na niego swój czas
  • Odpowiedz
@Khebib: spróbuj mnie klepnąć irl to ci wyprowadzę gonga, ale gówno mnie obchodzi jak ktoś sam siebie klepie po pysku. To tylko z politowaniem mogę popatrzeć. Znam swoją wartość i nie reaguję na tak prymitywne zachowania jako z tego filmu beciaku
  • Odpowiedz
  • 1
@pawel030 Beciakiem to jesteś właśnie ty, ale widzę że nie rozumiesz. Zbyt niski testosteron uciszył w tobie niemal wszystkie chęci, ciebie nie obchodzi że nazywaja cie białym chłopcem a reklamach twój odpowiednik jest zazwyczaj gejem. Milcz dalej, to na pewno będzie inaczej, samcu beta.
  • Odpowiedz
  • 0
@pawel030 Podaj mi przykład jednego z moich żali, i sprawdzimy wtedy czy to jest żal.
A niskiego teścia to jak już mówiłem, ty masz, bo ci nie przeszkadza jak ci na ryj plują.
Klasyczne "chyba ty". Postaraj się bardziej.
  • Odpowiedz
@Khebib:

Znam swoją wartość i nie reaguję na tak prymitywne zachowania jako z tego filmu beciaku

Beciakiem to jesteś właśnie ty


No to ostro poleciałeś z tym „chyba ty”
  • Odpowiedz