Wpis z mikrobloga

CzeΕ›Δ‡, SΕ‚oneczne PomaraΕ„czki! 🍊

Dzisiaj mam zaszczyt przedstawiΔ‡ Wam nowo pomalowane figurki do gry Middle-Earth Strategy Battle Game. Tym razem skupimy siΔ™ na niezwykΕ‚ych modelach z zestawu "Anborn and Mablung, Rangers of Ithilien", ktΓ³rych miaΕ‚em przyjemnoΕ›Δ‡ pomalowaΔ‡ na zlecenie dla jednego z moich KlientΓ³w. Te wyjΔ…tkowe postacie wnoszΔ… niezwykΕ‚e umiejΔ™tnoΕ›ci i determinacjΔ™ do walki o ŚrΓ³dziemie.

βš”οΈ Anborn

Anborn to doΕ›wiadczony tropiciel i wojownik, ktΓ³ry doskonale zna lasy Ithilien. Jego umiejΔ™tnoΕ›ci tropienia i maskowania czyniΔ… go niezwykle cennym dla kaΕΌdej armii, ktΓ³ra potrzebuje informacji o ruchach wroga i zasadzki.

🏹 Mablung

Mablung to mistrz Ε‚ucznictwa i jeden z najbardziej zaufanych towarzyszy Faramira. Jego precyzyjne strzaΕ‚y i umiejΔ™tnoΕ›Δ‡ wyczucia zagroΕΌenia sprawiajΔ…, ΕΌe jest niezastΔ…piony na polu bitwy, eliminujΔ…c wrogΓ³w z dystansu i chroniΔ…c swoich towarzyszy.

Podczas malowania Anborna i Mablunga, głównie skupiłem się na oddaniu ich zdolności do kamuflażu i przetrwania w trudnych warunkach. Starałem się również oddać ich surowy charakter oraz potęgę, którą reprezentują na polu bitwy. Stroje w kolorach ziemi oraz detale, takie jak broń i akcesoria, zostały pomalowane z dbałością o autentyczność, by oddać ich rolę jako elitarnych zwiadowców.

WiΔ™cej zdjΔ™Δ‡ tych niezwykΕ‚ych figurek oraz szczegΓ³Ε‚Γ³w na ich temat, jak zawsze znajdziecie w dedykowanej galerii na mojej stronie:

➑️ https://noocnikpaints.com/mesbg-anborn-and-mablung-rangers-of-ithilien-prezentacja/

Nie zapomnijcie również obserwować mojego profilu na Instagramie, gdzie regularnie dzielę się moimi najnowszymi projektami:

πŸ‘€ https://instagram.com/noocnikpaints/

Pozdrawiam serdecznie i ΕΌyczΔ™ Wam udanego weekendu! πŸ˜„

#mesbg #anborn #mablung #rangersofithilien #warhammer #malowaniefigurek #modelarstwo #bitewniaki #noocnikpaints
noocnikpaints - CzeΕ›Δ‡, SΕ‚oneczne PomaraΕ„czki! 🍊

Dzisiaj mam zaszczyt przedstawić Wa...

ΕΊrΓ³dΕ‚o: 1680770206784-01

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz