Wpis z mikrobloga

esz ten pech bycia informatykiem - a mówiła, że chodzi na spacery, że uczy go - a jednak kwejk i fb w logach non stop, no jakby chociaż wypok, ale nie. a że jestem wybuchowy, wolę przyjąć jakąś przemyślaną

taktykę ;)
sęk w tym, że logi mam z komputera stojącego w mieszkaniu.. jakby to było takie łatwe zatrudnić kobietę, która nie ściemnia, prędzej faceta nianię znajdę chyba.

Takie story: Przychodzi kandydatka, ślicznie, pięknie, jaka to nie jest dobra i doświadczona i odpowiedzialna - po rozmowie zapytałem o nią wujka google, okazało się, że codziennie ma kaca, foty pijąc wódę na posiedzeniu w WC, wołanie o litość, aby ktoś przyniósł klina etc - aż
@padobar @herrstrus: A ok, zrozumiałam że udostępniała publicznie na fb swoją aktywność (wybaczcie nieznajomość takich sformułowań).

@herrstrus: szczerze mówiąc to się nie dziwię, ja bym się bała zostawiać dziecko pod czyjąś opieką. A może ktoś kto znajomy po prostu też ma dzieci i się nimi możecie na zmianę pozajmować ? Jeżeli już to bym wybrała taką opcję (gdybym nie mogła się nim zająć z moim facetem, a rodzina też była