Wpis z mikrobloga

@iniekcja: Przecież Arabowie otwarcie mówią, że chcą nas wyrżnąć. Dlaczego mają mieć jakieś wolności? Oni chcą mnie zabić, więc ja mam prawo zabić ich pierwszy i o żadnej wolności słowa nie ma nawet mowy.

To samo żydokomuna, taka różnica, że oni nie zabijają nożami a "postępem". Oni są nawet jeszcze niebezpieczniejsi od arabów. Każdy głupi widzi araba biegnącego w jego stronę z ostrzem w ręku, nie każdy widzi jak uczenie dzieci
@iniekcja: A czy ja mówię, że wszyscy muzułmanie chcą mnie zabić? Nie, większość muzułmanów to normalni ludzie, ale to nie oni przyjdą mnie odwiedzić, tylko banda menelstwa i dzikusów. Nie można na pierwszy rzut oka ich odróżnić, więc trzeba podjąć decyzję: albo wszyscy albo nikt. O wiele mniej ryzykowna jest opcja "nikt" i tyle. Najwyżej w Polsce nie będzie w ogóle muzułmanów, no i co? Mają całą Europę zachodnią do dyspozycji,
@iniekcja: Swoją drogą, jeżeli byśmy wywalili całe te lewactwo, pedalstwo i nawrócili państwo z powrotem na chrześcijaństwo to muzułmanie pewnie by nas zostawili w spokoju, oni tylko ateistów tak nienawidzą. Wtedy nawet trochę ich mogłoby tu mieszkać, byleby nie przeszkadzali.