Wpis z mikrobloga

@trueno2: dzisiaj Chelsea musi wygrać, 7 meczów w lidze bez zwycięstwa ale już się przełamali w LM, w dodatku w Sunderlandzie wygrali 7 ostatnich ligowych meczów.

QPR DNB albo z podpórką, powinni wreszcie wygrać a na wyjazdach nie grają tak źle jak wyniki pokazują.

I pewnie Zagłębie ogra Wisłę :D
  • Odpowiedz
@trueno2: ja Górnika odpuściłem, grają bez Milika i Kwieka. Jak dla mnie będzie remis - dałbym nawet na dw 0:0 - tylko, że w Lechii jest Traore a ostatnio walczy o wyższą pensję albo transfer :P

Myślę jeszcze nad przełamaniem Valencii - mają na wyjeździe bilans 0-2-5, dzisiaj zadebiutuje nowy trener więc dobry moment na 3 punkty.
  • Odpowiedz
@trueno2: za dużo nie wleciało :P wysyłałem single po 25zł na Valencię, Zagłębie, QPR DNB i Chelsea -1. Za QPR zwrot, na Zagłębie tylko 2.35 kurs:P oprócz tego jeszcze mam kilka kuponów (2 z nich już weszły więc ich nie pokazuję) - 1. QPR x2 + Lechia x2 (na razie zły wynik :P) + Malaga

2. Klosterneuburg (kosz austriacki) + Ajax - na ten liczę :D

No i dałem tak zupełnie
  • Odpowiedz
@czlowieki: Za 140 zł postawilem Chelsea - wygrana 238 zł.

Mam jeszcze kupon z Chelsea i Górnikiem do wygrania 177 zł za 40 postawione. Czekam na ten Górnik:)

I Chelsea Valencia, która zapozyczylem od Ciebie. Do wygrania 128 zł za 30 postawione.
  • Odpowiedz