Wpis z mikrobloga

@AlohaInternet: W takim razie nie masz żadnych dowodów i jedynie spamujesz. Musisz mieć jakąś gigantyczną obsesję. Nie chcę ci sprawić przykrości, ale dużo wskazuje na to, że KNP przekroczy te 5% i się dostanie :)
  • Odpowiedz
W takim razie nie masz żadnych dowodów i jedynie spamujesz.


@Aleksander_Newski:

szach mat!

zacytowałem tylko Twojego guru, Janusza Korwina-Mikke, który nie ma żadnych dowodów i tylko spamował w temacie terrorystów szkolonych w Polsce :)

ale coś czuję, że teraz będziesz jęczał o "wyrwaniu z kontekstu" albo "niezrozumieniu" wielkiego Januszka

i jak wspominałem - mnie nie boli obecność JKMa w PE - niech sobie frakcja putinowska rośnie w siłę, luz. Tylko bez
  • Odpowiedz
@bruceivins: Było kilka możliwych ludzi. A patrząc na histerię obecnych mediów to wynajęcie płatnego spamera piszącego na różnych forach oczerniające komentarze nie jest niczym nowatorskim i niezwykłym. Każdego dnia może je przeczytać wielu ludzi.
  • Odpowiedz
@AlohaInternet: Ciągłe spamowanie tym samym, co zauważyli już prawie wszyscy.

Ale skoro taki strach na lewicy, że zaczynają robić wszystko żeby tylko Korwin nie miał żadnej władzy. To musi być naprawdę coś na rzeczy i tym bardziej trzeba go poprzeć.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski:

łatwiej twierdzić, że ktoś dostaje pieniądze za komentarze tudzież ma obsesję niż pogodzić się z faktem, że JKM jest autorytarystą i dlatego zawsze dogadywał się z komunistami, a teraz ciepło wypowiada się o Jaruzelskim i Kiszczaku
  • Odpowiedz
@AlohaInternet: No pewnie i jest. Ale co z tego? Ja głosuję na niego jako na jedyną liberalną siłę w kraju + dodatkowo motywuje mnie do tego strach lewicowców, którzy robią wszystko byleby tylko nie wszedł. Nigdy nie uważałem go za idealnego kandydata.

A twoja obsesja to inna sprawa. Nikt poza komunistycznym frustratem fredo nie siedzi godzinami i nie spamuje tyle o Korwinie.. Ludzie, którzy nie popierają JKM nie siedzą godzinami na
  • Odpowiedz