Wpis z mikrobloga

@t0mekk: wybrali sobie do testów grupę użytkowników premium i zabrali nam "toggle button" - przycisk zmiany widoku na stronie wykonawcy ( http://community.spotify.com/t5/Help-Desktop-Linux-Mac-and/Toggle-Cover-Tracklist-MISSING-on-Artist-Page-New-Design/td-p/740849 ). Po 2 tygodniach męczenia się o to, zaczęli odpisywać z supportu, że to nie jest żaden bug, tylko celowe testy. O których nikogo nie poinformowali. I nie potrafią tego zmienić. Trochę mam bóldupy jak na taką z pozoru pierdołę, ale z czasem to się robi wkurzające, a skoro
@Shewie: nie. nie poinformowali mnie nawet o żadnych testach, dowiedziałem się o istnieniu testów dopiero po kilku wymienionych mailach. (wcześniej myślałem, podobnie jak inni użytkownicy, że to jakiś bug)
@headbucket: Polski support Ci w tym nie pomoze, napisz ticket w jezyku angielskim, niech szwedzki oddzial developerski (bo oni sa za to odpowiedzialni) ustosunkuje aie do tego, poza tym jestem zaskoczony tym ze wybiorczo was wybrano, Zawsze wylaniano taka grupe do projektu w formie zgloszen na stronie community.
@Shewie: w temacie, który wyżej wysyłałem jest odpowiedź angielskiej ekipy, nie tylko ja ich męczyłem. najnowsza odpowiedź (wcześniej nie wiedzieli o co chodzi, potem zapewnili, że reinstalacja pomoże, dopiero teraz wyszło, że testy...)

"Hey guys, apologies for the confusion earlier.

We've confirmed that the testing is still ongoing. We will keep you informed about this test as often as we can right here.

We're also passing on your feedback/comments around missing