Wpis z mikrobloga

@desygnat: nie do konca. Mysle nad zakupem, musialbym sprzedac komputer i kupic ultrabooka, telewizor i konsole. Warto? Wczoraj probowalem zagrac w mm na ps4 i gra ladowala sie dluzej niz wlaczenie kompa, zalogowanie, wlaczenie gry i rozpoczecie jej.
@Liquid_Snake: chce miec tego samego kompa w pracy, w domu i na wyjezdzie. Moc jest mi potrzebna glownie do gier, a tym zajelaby sie konsola. Chcialem ostatnio poprowadzic lighting talka na pewnym spotkaniu i tez mnie zabolal brak kompa. W przypadku laptopa znajac zycie musialbym szukac gniazdka, przy ultrabooku baterii faktycznie starcza na dlugo.
@kmicolo: ja jestem bardzo zadowolony z #ps4 tak samo jak bylem i jestem zadowolony z mojego już leciwego #xbox360. Konsola mi służy do grania na dużym telewizorze wygodnie w fotelu. Nie muszę się bawić w aktualizacje, ulepszanie, itd. Wkładam płytę i gram. Do pracy laptopy i wszystko ma swoje zastosowanie. Jeśli cenisz sobie wygodę i prostotę to bierz konsole. Którą wybierzesz to tylko zależy od Ciebie i twoich upodobań. Najważniejsze