Wpis z mikrobloga

PYTANIE!

tl:dr - książka dla 8 latka?

tl - Komunia kuzyna niebawem, i chciałbym mu coś kupić, bo na brak kasy młody nie narzeka. Dniami potrafiłby siedzieć i grać, ale ma zakaz na gry 16+ z wiadomych przyczyn. Chciałbym kupić mu książkę, jednakże nie wiem jaki tytuł byłby dla niego odpowiedni. Lubi fantastykę (patrząc na zainteresowanie planszówkami o smokach i grach w których nic nie jest do końca realne), poza tym lubi Star Wars oraz Minecrafta (co nie jest pewnie zaskoczeniem). A więc chcę mu sprezentować książkę, lub ich kilka. Taktycznie czekam w okopie na Wasze propozycje

Tagi:

  • 28
@Adrian00: No właśnie w empiku dzisiaj przyjrzałem się jednej z brzegu i wydaje mi się, że mogłaby go odstraszyć, gdyż dużo fabuły a za mało takiej pisemnej akcji która by go porwała.

@Snurq: Pewnie też tego oczekuje ale nie ma mowy, na razie komputer mu się "popsuł" i niech tak zostanie :)

@irecky: @dzejkob98: Hobbit drugi raz, więc na pewno się mu przyjrzę :)

@Destr0: Nie wydaje
@Snurq: Nie wydaje mi się, gdyż traktuje mnie w pewien sposób jak autorytet, kiedyś grałem i on też grał teraz czytam i on też próbuje czytać tyle, że jak na razie dostaje tylko to co musi w szkole, bo nikt nie pomyślał aby mu kupić książkę zamiast gry. Zresztą, szafki planszówek gier puzzli zabawek których nikt nie używa, jak odrzuci książkę to sobie pożyczę i przeczytam :)