Wpis z mikrobloga

Mój temat, szukam dealera który by mi dał pierwszą działkę i strzykawkę za darmo! ;)

A tak na serio. Co kupić na start? Bombilla z zestawu 10 gatunków to coś wartego uwagi czy zapomnieć? Termometr wymagany?
@Trzesidzida: Pajarito to kolejny klasyk, zresztą ja wszystkie, które wymieniłeś. Wg mnie jeżeli palisz (tytoń) Pajarito przypadnie Tobie do gustu (mocny stanowczy posmak dymu). Pipore chyba postawiłbym na końcu tego zestawienia ale przypomniałeś mi o CdM, która jest także kozak wg mnie.
@Geoadam: Nie palę i nie lubię zapachu tytoniu, więc Pajarito mi by nie podeszło. Pipore to siekiera, więc też póki co nie dla mnie. Co nie zmienia faktu, że chciałbym po prostu tych gatunków spróbować. Cruz de Malta z tego co czytałem dosyć łagodna i mocno pobudza, więc chętnie spróbuję. A w Rosamonte lekko wyczuwałem posmak dymu (drewna różanego?)

CBSe Energia chcę dopić i raczej nie wracać, bo za bardzo pylasta
@Geoadam: nie piłem yerby, ale mam zaliczone różne dziwne herbaty o smaku bagiennym, od zielonych, białych po czerwone z guaraną, pospolici herbaciarze nie dawali rady towarzyszyć mi w herbacianym tripie, tak że tolerancję mam podwyższoną. Coś szorstkiego i wyrazistego powinno być OK.

Napisz coś o sprzęcie, nie chce kupować jakiegoś badziewia trudnego w utrzymaniu które będzie mnie zniechęcać - lubię gadżety i ładne przedmioty.
@karma-zyn: Chwilowo brak mi czasu na rozpisywanie się. Wieczorem bądź jutro odezwę się i opiszę swoje doświadczenia ze sprzętem i rodzajami yerby jakie spożywałem. Chyba, że już się naczytasz innych opinii i nie będziesz potrzebował mojej to daj znać. Także tego..trochę cierpliwości ;)