Wpis z mikrobloga

@GlenPL: No ładnie, cena niewielka, ale nie widzę archiwum. Jak coś to jestem zainteresowany płatnymi typami jakby był jakis pomysł na zrzutę, namiary cokolwiek to będę zainteresowany.
@AdrianV91: "vipy to u niego nowy

wynalazek"

wczoraj miał chyba 14/15 skutecznosc, ze swoich typow zrobil kupon ako @100 i mu wszedł (screen na fb) dał już razem pewnie over 500 - 600 typów, nie urodził się wczoraj ;)
@GlenPL: No ciekawie to wygląda nawet. Najważniejsza jest kwestia techniczna - tzn żeby nikt nikogo nie wydymał, jak byśmy się rozliczali i dzielili informacjami, zresztą i tak robimy błąd pisząc tu na ten temat bo żaden typer nie godzi się na odsprzedaż (zrzutkę) na typy.
@AdrianV91: on jest strasznym januszem internetu XDDD a oszukiwanie się na 30 pln to smieszne by nawet było :D

- Sam wybierasz opcję dostawy typów: SMS,


wiadomość e-mail, wiadomość prywatna na

facebooku, wiadomość prywatna na naszej

stronie internetowej lub wiadomość gadu-gadu.

* Przy czym opcja SMS obejmuję tylko graczy,

którzy zakupili abonament na 10 lub 30

kuponów z góry.
mam sporo czasu więc moge przesylac wam typy przez sms/fb/mail, można też zrobić jedno konto fb/email i każdy ma do niego haslo, jest kilka rozwiazan ;)
@GlenPL: no ktoś musi zebrać kasę, od wszystkich nas i zamówić, później zostaje sposób dystrybucji tego, myślę, że sms, fb, mail, chociaż sms chyba najlepsza opcja