Wpis z mikrobloga

10 moich najmłodszych wyklutków. Jedna z nich, ta zaznaczona czerwonym krzyżykiem, ma dość rzadki gen zwany translucent. łatwo ją sprzedać, trudno odchować podobno. Poprzednia taka, którą sprzedałem, zdechła u nowej właścicielki, choć u mnie miała się dobrze. Teraz mam dylemat co zrobić z tą. Sprzedać, bo ta pani chce kolejną taką, czy próbować odchować do ewentualnej przyszłej hodowli. W każdym razie jestem w tej chwili "szczęśliwym" posiadaczem łącznie 20 agam, w tym 3 dorosłych :)


Opis: Pierwsze osobniki #!$%@?ące się tym defektem genetycznym w trakcie rozwoju zatraciły swój kolor i wyglądem przypominały osobniki nominalne, jednak z biegiem czasu i selekcji udało się utrwalić występujące cechy. U niektórych dorosłych samców odmiany trans można zaobserwować widoczne przez skórę hemipenisy

#zwierzaczki #terrarystyka #heniek #marlenka @froto @Xenesthis @czarny002 @Vilyen @kowal66b @PanKara @gugas @kasiknocheinmal @Bimbermaeister @Wulfee @Migfirefox @RozowaSkarpetka @wysocki: @guarani: @Lrrr @Razr @magdalenas @wspodnicynamtb @Khaleesi @goomowy @leworwel: @bosek: @Sidey @rss @likk @Sneakerro @kamdzowa @megson91 @nokja i cała reszta :)
  • 18