Wpis z mikrobloga

Jezusie slodki, ile pieknym pan w sukienkach, spodniczkach, tunikach, szortach... Ocipec idzie na ulicy. Uwielbiam taka pogode i uwielbiam was, #rozowypasek. Robcie tak dalej.

Jezeli ktos ma gifa, jak pies nie moze zabrac sie do dupczenia, bo rusza dupskiem jeszcze przed ofiara, to dajcie. Na telefonie kiepsko idzie mi szukanie.

Jako zalacznik tradycyjnie pupa.

#zycie #lato #mowiejakjest #ladnapani #pupy
swinkapl - Jezusie slodki, ile pieknym pan w sukienkach, spodniczkach, tunikach, szor...

źródło: comment_HGOrcjdG75N2P1cYyoQZBuXKUo1yA8Lq.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@krowi: zawsze sie trafi hejter, ktory w glebi duszy lubi swiat w smutnych barwach i nie ciesza go twkie drobnostki. jestem optymista i kocham swiat, miedzy innymi zreszta dzieki takim widokom. ale jak chcesz, to zamulaj i hejtuj, internetowy napinaczu
  • Odpowiedz
  • 0
@krowi: nie z przyniotnikami piszemy lacznie. gdybym nie panowal nad soba, to bym dotykal, gwalcil itp., a ze jestem opanowany, to sobie zerkam, co zreszta pewna czesc pan odbiera pozytywnie. przeciez im sie to podoba, ze wzbudzaja zainteresowanie. a piekna pani w pieknej kiecce z pieknym usmiechem to najmilszy widok
  • Odpowiedz
@swinkapl: Mój błąd, spacja mi się wymknęła. Korzystaj z polskich znaków, jak już bierzesz się za poprawianie.

To już jest całkiem inny poziom.
  • Odpowiedz