Wpis z mikrobloga

@Adfuturamreimemoriam: ja wiem, tu nie ma co dyskutować / ale wczoraj, przedwczoraj miałem spostrzeżenia na komisach, że ładna prowadziła średniaka (ona 7/10, on zadowolony) do samochodu, że chce, że "kup mi, kup mi, zrobię dla Ciebie wszystko!" Tak wygląda na komisie samochodowym, a ja obserwator niekiepski.
@choleryk: a ja mam takie obserwacje, że kobiety wybierają facetów, którzy są podobni do ojca. nie jak dwie krople wody tylko kilka wspólnych cech, np. ojciec jest małomówny albo bardzo zaradny albo ma zajebiste poczucie humoru.
@choleryk: ja cenię osobowość, to że facet jest "jakiś". Mądrość życiową, takie coś, co sprawia, że ma się poczucie, że można na facecie polegać w różnych sytuacjach [poczucie bezpieczeństwa]. Cenię pasje, zainteresowania, dążenie do rozwoju. Po prostu lubię charakternych ludzi, mądrych życiowo, ciekawych, silnych, ale spokojnych, żwawych, ale nie narwanych. Inteligencja jest tu bardzo ważna w takim razie. Wygląd też ma jakieś znaczenie, ale co osoba to typ [ja mam chyba
@hellyea: No tak, ja od początku wiedziałem, że do siebie nie pasujemy, Ale czekaj, @alealeksandra to całkiem łakomy kąsek, może ją trochę zbajeruję, rozkocham, pocałuję i po wszystkim sama sobie powie, że to jednak moiże to, ale jednak nie do końca ;)

ola, ta helja jest tak kumata i tak mnie zna chyba, że jakbyś zamieniła z nią kilka zdań o mnie, tobyś uciekała gdzie pieprz rośnie

Pieniądze nie są zupełnie wyznacznikiem atrakcyjności jak dla mnie.


@hellyea: I co z tego, że znajdziesz chłpaka którego opisałaś, jak będzie w dziurawych butach, spodniach za krótkich i przepoconej koszulce bo nie stać go na ciągłe pranie.