Wpis z mikrobloga

Witam! Ostatnio zacząłem pracę w tajwańskiej firmie, która robi animowane #wiadomosci. Jestem odpowiedzialny za nowo uruchomiony kanał na #youtube. Znacie pewnie tą firmę z video laski, która tańcząc rzuca pracę. Teraz ja pracuje dokładnie w tym samym biurze hehe Zaglądnijcie na ten kanał i dajcie znać co myślicie. Nie chcę spamować, nie traktujcie tego w ten sposób! dzięki!

https://www.youtube.com/user/TomoNewsPL
  • 16
  • Odpowiedz
@mactrix: swoją drogą zerknij na info na ich kanale:

Witamy w TomoNews, gdzie animujemy najbardziej zabawne wiadomości w internecie.


A pierwszy filmik o tych dzieciakach, co je prąd na basenie poraził od barierki XD No #!$%@?, ale śmieszne @MrLoo :D Z kaleków też się tam w tej tajwańskiej firmie śmiejecie?
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: myślę, że za ten humor okryje się platyną, niestety @MrLoo: na taką działalność na wykopie nie ma przyzwolenia, poza tym zachowujesz się nie fair wobec użytkowników, którzy mają niebieskie konta. Także żegnam :)
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: nie wszystkie wiadomości są śmieszne, niektóre z nich jak najbardziej poważne. Pomyślałem, że kanał jest czymś nowym w Polskim internecie i warto się tym podzielić.
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: mogę zapytać w takim razie w jaki sposób mogę się podzielić tutaj swoją pracą, żeby nie naruszać regulaminu, nie narażać się na krytykę. W wykopalisku zamieściłem dwa wpisy i nie będę już tego robił, jeśli jest to wbrew zasadom. Ale chciałbym podzielić się tym z większą ilością Polaków bo jest to inne/ciekawe przynajmniej dla niektórych.
  • Odpowiedz
@MrLoo: Nie ma sposobu na "nienarażanie się na krytykę". Co do regulaminu - chyba jeszcze nie łamiesz, chociaż wcześniej zasady były bardziej rygorystyczne. To nie jest portal do darmowej autopromocji, a do dzielenia się najciekawszymi rzeczami w internecie. Jeśli notorycznie będziesz dodawał tylko swoje materiały, prędzej czy później moderatorzy się Tobą zainteresują. Co nie znaczy, że nie można się na wykopie promować w sposób nieinwazyjny.

Polecam lekturę: http://www.wykop.pl/reklama/
  • Odpowiedz
@mactrix @przemyslany_nick : dzięki za porady! wiecie spędzam nad tymi filmikami 8 godzin dziennie, przez 5 dni w tygodniu, oczywiście, że nie chcę się narażać i spamować. Niektóre są co najmniej dziwne, niektóre śmieszne, niektóre interesujące.

Cieszę się, że naraziłem się na krytykę konstruktywną! Dzięki! Pozdro!
  • Odpowiedz