Wpis z mikrobloga

hej mirki bawię się w masakratora :D aż zacytuje sam siebie z dumy

obiekt

"(...)Owszem, widzę, że jest nagonka na Korwina, ale uważam że jest to nagonka całkiem słuszna. Wiadomo, że nie można zabronić nikomu posiadania poglądów, jednak jego opinie są naprawdę szkodliwe, np ta o gwałtach (oglądałam tę rozmowę, nie wyczytałam w necie) oraz ta o Holokauście - tyle piszesz o manipulacji, a nie widzisz, że Korwin sam manipuluje ? Powiedział, że nie ma dowodów na to, że Hiltler wiedział o Holokauście i w ten sposób, nie mówiąc nic wprost ani nie stwierdzając niczego co musiałby podeprzeć dowodami, zasiał w swoich zwolennikach, często bardzo młodych ludziach, pewnien hm, niepokój, że może jednak ten Hitller niekoniecznie wiedział...W ogóle jego wypowiedzi, to dla mnie zwyczajne "sianie zamętu" i przykro, jak wiele osób się na to dało nabrać. Tym bardziej przykro jeśli chodzi o młode kobiety z perspektywami, które głosują na niego mimo, że Korwin chce je pozbawić praw wyborczych. To populista i demagog, którego poglądy na gospodarkę wcale nie są nowoczesne ani dobre, studiuję finanse i mieliśmy już sporo o tzw. wolnym rynku i tym jak takie próby już się w historii kończyły"

moja odpowiedź

"Wnioskując po twojej logice możemy oczerniać kogo nam się żywnie podoba, manipulować faktami, traktować nierówno w debatach ponieważ się z kimś nie zgadzamy? A bronienie ich jest powodem do zawodu?

Holokaust- nie ma dowodu na to aby hitler wiedział o holokauście - PRAWDA

Hitler nie wiedział o holokauście - na 99% FAŁSZ.

Pierwszą rzecz powiedział Korwin, drugiej już nie. Widzisz róznice?

Korwin nie popiera Hitlera i nie ma żadnego interesu budzić pozytywne emocje w jego kierunku Uważa go za skrajnego lewaka, ale zaznacza że nawet za jego rządów podatki były mniejsze niż teraz w Polsce! Co jest uwaga...PRAWDĄ!

Co do praw wyborczych napisałem już o tym wyżej. Największą idolką Korwina jest Tchatcher - ale o tym nie słyszałaś w telewizji, ciekawym jest też że był jedynym politykiem z polski zaproszonym na jej pogrzeb...a o tym też nie słyszałaś.

Same prawa wyborcze kobiet wynika z prawdziwej obserwacji (mało która kobieta interesuje się polityką) ale z błędnego (uważa tak wielu członków KNP) wniosku. Chodzi o to by osoby które nie interesują się polityką nie głosowały.

Zgadzam się z tym ale zaproponowałem inne rozwiązanie wyżej.

To jak się kończy polityka Liberalna już inna para kaloszy - przedewszystkim nie o tym jest wpis! Marta zaznaczyła:

Wiecie, tu już nawet nie chodzi o to, za kim jesteście i na kogo głosujecie - trzeba być naprawdę ślepym, żeby nie widzieć tej nagonki na jego osobę i przekręcania słów.

Wracając do gospodarki liberalnej, posłuchaj Gwiazdowskiego, poczytaj coś po za tym co wciskają ci na uniwersytecie, przeczytaj też program KNP.

Bo prawda jest taka że na każdy przykład gospodarki prawicowej która siłą rzeczy musiała skręcić w lewo, podam ci przykład państwa bardziej prawicowego od Polski w którym żyje się lepiej i 2 bardziej lewicowe w których żyje się gorzej.

(...)

Pewnie i tak tego nie przeczytasz ale pozdrawiam."

http://www.martapisze.pl/2014/05/cztery-dowody-na-to-ze-jestes.html link do całości (komentarze)

#knp #korwin #krul #polityka #masakracja