Wpis z mikrobloga

Netia to najgorsza gówniana firma na świecie. Przejęli Dialog i od razu wprowadzili swój zasrany standard obsługi. Zorganizowali jakieś przenosiny - wszystko wygląda w porządku - na fakturze kwietniowej dostałem PIN, który będzie moim hasłem do logowania, a na fakturze majowej powinienem dostać Nr konta abonenta. I kij - faktury za maj nie ma. Ja pierdziele, byłem tak zadowolony z Dialogu, wszystko zawsze było w porządku. Moi rodzice mają za to Netię, już 2 razy zostali oszukani przy podpisaniu umowy, poza tym chciano ich ograbić, wmawiając im kradzież modemu...

#netia #dialog
  • 5
@KierownikW10: Sprawdź w skrzynce pocztowej w spamie, czy Ci nie przyszła faktura mailem. Ja dostałem taką wyglądającą jak phishing, ale o dziwo okazało się, że to faktycznie od Netii po tych przenosinach (nigdzie indziej nie ma tego numeru). Tam był numer abonenta - sprawdzałem działa dla netiaonline.pl z PIN-em który był na fakturze z Dialogu. A przy okazji sprawdź sobie kwoty rachunków za kwiecień i maj, bo mnie przy okazji przenosin
@sztachetazplota: Żebyś wiedział, że moi rodzice byli bardziej zadowoleni z Neostrady niż z Netii. Niestety TP pokpiło sprawę i oferuje jakieś chore stawki w połączeniu z telefonem.

@MarcusPlinius: No właśnie sprawdzałem, bo czekałem na tego maila i nic. Na infolinię nie zadzwonię, bo mój operator życzy sobie za to jak za zboże, zaś czekania tam jest sporo, muszę się jutro wybrać do salonu.

Czekaj, podwyższyli Ci abonament o 1/4? To
@KierownikW10: Ja FV dostałem dokładnie 15 maja z tego adresu faktura@netiaonline.pl . Na razie złożyłem w ich systemie reklamację - licho wie, czy cwaniacy przy okazji nie włączyli mi jakichś dodatkowych usług w stylu skaner antywirusowy. Nawet nie mają w ofercie takiego abonamentu, jaki mi naliczają. Zobaczymy co mi odpiszą.