Wpis z mikrobloga

@normanos: a to jakos wplywa ?

ja kupilem ostatnio jeden, 5 lat gwarancji nbd ;) slyszalem ze apple daje 1 rok uzerania sie z polskim servisem

sam bardzo chetnie kupie i wlasciwie czekam na dobry komp od appla

11" air

hires albo choc mid

16gb ram

tb2 z dolaczana zew karta graficzna do gier

z obsluga 2x4k 60Hz

2lata uczciwej gwarancji ktora wynika z marki juz nawet nie mowie zeby technik
@normanos: Mam starego lapka, prawie się go nie da używać. A w podróży dziewczyna ma lapka z reguły. W domu stacjonarka. Nie ukrywam, że myślę o lapku, ale ile na Maca musiałbym wydać? 5-6k?
@bazingaxl: nie, nie wpływa. chodziło mi o to, że wiekszośc znajomych która działa na lapach i mówi, że drogo (bo drogo) to jednocześnie miała conajmniej 2 lapy w ciagu ostatnich 5 lat. a ja mam ciagle tego samego maka od 2009 ;) staruszek cięzko bo ciezko ale jeszcze sobie dobrze żyje więc gdybym miał patrzeć na ten zakup w rozbiciu na te lata to byl to najlepszy zakup ze wszystkich wczesniejszych
@normanos: tylko sa dwie male kwestie

jestes pro userem a znajomi pewnie juz miesiac po zakupie maja w kompie syf z wlasnej winy i nie wiedza jak to naprawic a ty wiesz albo klikasz timemashine ;)

masz ssd na 100% a oni pieprza sie z 5400 obrotami
@bazingaxl: tak, rok temu zamienilem dysk na ssd, timemachine nie uzywam. tylko raz postawiłem system na nowo jak aktualizacja do LIONa #!$%@? mi system. Tak poza tym to ciagle to samo srodowosko developerskie ;)
@normanos:

:P

sam chetnie kupie apple air jak pisze

tylko ze mam razenie ze za rok bedzie magiczny wysyp sprzetu 14nm z windows 9 i wtedy kupie cos ala surfacepro czy innego asusa cienkiego jak air robiacego za tablet i lap z obsluga displayport bo zaczynam cieplym okiem spogladac na monitory 4k - sa tanie

jak sie apple sprawi i wroci do korzenia emejzing tings to wtedy kasa poleci do nich