Wpis z mikrobloga

Tak wyglądają prawdziwe sępy, wystarczy się ruszyć w pokoju i już czatują pod szybą w oczekiwaniu na żarcie. A tu echo, wczoraj było :D

#zwierzaczki #terrarystyka #heniek #jaszczurka

@froto @Xenesthis @czarny002 @Vilyen @kowal66b @PanKara @gugas @kasiknocheinmal @Bimbermaeister @Wulfee @Migfirefox @RozowaSkarpetka @wysocki: @guarani: @Lrrr @Razr @magdalenas @wspodnicynamtb @Khaleesi @goomowy @leworwel: @bosek: @Sidey @rss @likk @Sneakerro @kamdzowa @megson91 @nokja @Inkwizycja @Zuchwaly_Pstronk i cała reszta :)
GraveDigger - Tak wyglądają prawdziwe sępy, wystarczy się ruszyć w pokoju i już czatu...

źródło: comment_DYLHHu2e2E06EIVyEkXji5tlbCTlfXXq.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@GraveDigger: Powiedzmy, że mam terrarium w jednym mieście w którym mieszkam, ale chciałbym je zabrać na kilka dni do rodziców, bo nie chciałbym ich zostawić samych sobie. Rozumiem, że nie ma z tym problemów?
  • Odpowiedz
@Incognixo: Z wyrośniętymi nie ma też problemów, aby zostawić je na kilka dni same w domu. To dla nich o tyle potrzebne, że do prawidłowego rozwoju potrzebują świetlówki UVB, którą musiałbyś wozić ze sobą :)
  • Odpowiedz
@GraveDigger: Czyli można nawrzucać owadów oraz jakieś suche żarcie i wodę, które będą szamać i jak przez kilka dni się ich nie popilnuje, to nic im nie będzie?

Za ile sprzedajesz jedną sztukę? :)
  • Odpowiedz
Czy zakup od Ciebie to loteria? :)


@Incognixo: Raczej loteria, nie określam płci. Ja kupiłem najpierw samca, który się okazał samicą, a później samiczkę, która się okazała samcem. Na tę drugą mam nawet certyfikat.
  • Odpowiedz