Wpis z mikrobloga

zdarzył wam się kiedyś paraliż senny podczas np drzemki w ciągu dnia? bo mi chyba nigdy, zazwyczaj ten koszmar nawiedza mnie w nocy. Parę dni temu goniło mnie coś okropnego, i próbowałem uciekać ale jak to w śnie, miałem ruchy jakbym biegł w wodzie sięgającej do szyi. Ostatkiem sił udało mi się wykonać gwałtowny ruch i ocknąłem się bojąc się ponownie zasnąć na plecach #sny #paralizsenny
SiekYersky - zdarzył wam się kiedyś paraliż senny podczas np drzemki w ciągu dnia? bo...

źródło: comment_GlbIdTvrs95kc8T6M1xvLOU4Jlk5OM34.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@SiekYersky: Ja miałem w dzieciństwie sny z pociągami, leżałem na torach i widząc w oddali jadący pociąg nie miałem siły z nich zejść i uciec, dokładnie tak jak piszesz czułem się jakbym był w wodzie. Ewentualnie śniło mi się, że się z kimś biłem i nie miałem siły żeby porządnie uderzyć ;D
  • Odpowiedz
@Wruszbita_Maciej: @koc_grzewczy @BojtaS: wiem jak objawia się u mnie paraliż senny więc nie wmawiajcie mi, że to nie był koszmar. Nie widziałem nic, po prostu półmrok panujący w pokoju i wrażenie obecności czegoś przed czym starałem się uciekać ale nie mogłem wykonać ruchu więc w świadomości wydawało mi się, że biegnę bardzo wolno
  • Odpowiedz
@SiekYersky: pierwszy raz jak miałem paraliż to było właśnie podczas drzemki w dzień i w sumie wtedy najczęściej mi się on zdarzał. Otworzyłem oczy, leżąc na boku widziałem swoją rękę ale za nic nie mogłem się ruszyć próbowałem choćby jednym palcem ale nic. Do tego dziwny niepokój i jakieś dźwięki jakby ktoś chodził po pokoju szurając butami, a po chwili tak jakby mi machał szybko ręką koło ucha. Wcześniej czytałem o
  • Odpowiedz
@SiekYersky: Raz mi się zdarzył paraliż, kiedy zasypiałem bardzo zmęczony i zacząłem słyszeć jakieś kroki za ścianą. Nagle zdałem sobie sprawę, że ten ktoś musiałby chodzić w powietrzu na 1 piętrze i przejść przez ścianę do pokoju brata. Obudziłem się, ale byłem cały zesztywniały... Ciekawe przeżycie, , logika wygrała z koszmarem :)
  • Odpowiedz