Wpis z mikrobloga

@Sproket20: szuler, nie szuler, szelma, która od ponad dwudziestu lat pewnie nie skalała się mówieniem prawdy:) ale z drugiej strony polityk, który nie da sobie w kaszę dmuchać, gładko wychodzi z wszelkich opresji, pomimo mnóstwa afer wciąż utrzymuje się na topie i spełnia oczekiwania swoich wyborców. Już zupełnie poważnie, to ja bym wolał, żeby na scenie politycznej były właśnie takie Millery - dobra, wiem, że złodziej i kłamca - ale jednak
@jankotron: kosztem możliwych kłamstw tak? aha to ambergold i inne afery zamiecione pod stół to dobrze. a jak PIS chce powołać komisję by wszystko wyjaśnić to źle - wielkie oburzenie bo chcą ugrać na jakiś aferach głosy. h,,, z głosami - protokół z tego głosowania pokazuje kto tak naprawdę kurhwą jest w tym sejmie i z takim podejściem to nawet mi nie żal was SLD'owcy PO'wcy i PSL'owcy.
@Sproket20:

@Artysta89: Niesiołowski z ZCHN, zawsze za zakazem aborcji i katolski ekstremista w jednej partii z Markiem Jurkiem, podpalacz Muzeum Lenina w Poroninie, dziadek na Syberii, wujek zabity przez UB - tak bardzo czerwony lewak. Oczywiście w tej definicji - lewak = nie z PiS i RN?
@Sproket20:


@Artysta89: Niesiołowski z ZCHN, zawsze za zakazem aborcji i katolski ekstremista w jednej partii z Markiem Jurkiem, podpalacz Muzeum Lenina w Poroninie, dziadek na Syberii, wujek zabity przez UB - tak bardzo czerwony lewak. Oczywiście w tej definicji - lewak = nie z PiS i RN?

@postac: wystarczy zobaczyć w TV za każdym razem coś nie tak dla platformy to już niesiołoski obraża ludzi - ten człowiek powinien