Wpis z mikrobloga

Takie #pytanie omijając aferę :> Jaki stosunek do mnie może mieć dziewczyna do której podbijałem ( w sumie za szybko chciałem wszystko rozegrać ) przez długi czas z nią nie rozmawiałem i ..... W ostatni piątek tak się złożyło że przez przypadek wpadłem na jakąś popijawę ( większość jej znajomi ona też tam była ) i teraz na drugi dzień dostaje zapro na jej urodziny, dzisiaj dostaje zapro na wyjście ( gdzie na 18 osób znam 4 ). O co może chodzić ? #relacjedamskomeskie #podrywajzwykopem
  • 19
@nescafe: to o tyle ciekawe że daje mi wyraźną atencję zapraszając mnie do jej grona znajomych a w sumie teraz zero ( wcześniej było jej cholernie dużo, każda z jej koleżanek wiedziała co się kroi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) jeżeli chodzi o codzienną możliwość, chodzi o szkołę #licbazacontent
@lukaszwasyl: nie znam całej sprawy, ale możliwe, że zaczęła brać sprawy w swoje ręce, a jak nagle przestała się interesować, to pewnie bada teren, czy będziesz zabiegać o jej względy, czy olejesz temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nescafe: znaczy w tej chwili jeżeli chodzi o nią może tylko pożądanie, choć dziewczyna ma zajebisty social, to jej pasja i charakter sprawiały by że nie czuł bym się przy niej komfortowo. Reasumując traktował bym ją jako bufor do jej koleżanek ( ͡° ͜ʖ ͡°)