Wpis z mikrobloga

Dawno nic nie było pisane tutaj więc :

1. Mam troche #buldupy , bo nie udało się kupić biletów na sobotę na #sunrisefestival :< Mamy tylko na piątek i niedzielę . W sumie piątek jest jak dla mnie w #!$%@? lepszy jeśli chodzi o lineup i niż sobota, tylko #!$%@? będzie być w sobotę gdzie indziej jak nie na fredry, no ale #!$%@? .

2. Jak dla mnie Eryk Prydz został przebity jeśli chodzi o #electrocity , bo zagra W&W :)

Zawołam @Czipsu bo on zawsze na czasie .

#sunrisefestival #electrocity #muzykaelektroniczna
  • 7
  • Odpowiedz
@pampuszek: Odn. pkt. 1, ja problemu takiego nie mam, bilety kupowałem jeszcze z pierwszej (dla dwóch osób) i drugiej puli (dla pozostałych trzech). Wiedziałem, że pojedziemy w 5 osób, więc nie było sensu czekać na wyższe ceny ;)

Odnośnie punktu drugiego - W&W aktualnie są raczej nie dla mnie. Za dużo łupaniny, to samo co Blasterjaxx, nie lubię ich setów, znudził mi się ciągły bigroom, dlatego dla mnie Eric Prydz "wygrywa"
  • Odpowiedz
  • 0
@matiusmm: ale wiesz, a tu kasy nie bylo, a to to, a to tamto. To bedzie moj drugi sunrise, w kolobrzegu bede w czwartek jak cos, takze male wykopparty pod hotelem baltyk jak najbardziej wskazane;)
  • Odpowiedz
Nad to ja morzem juz jestem :P tylko 11 km od Kołobrzegu. Nie wiem czy dam rade połączyć znajomych i prace w okresie sunrise. Jak juz to na imprezie można się zgadac na piwo, zrobić fote i pozdrowic wykop :P
  • Odpowiedz