Wpis z mikrobloga

to ja lubie słuchać w nocy zasypiając, takiego hiszpańskiego radiowego nautilusa - takie opowieści o duchach itp. I słucham sobie po ciemku, (2-3 w nocy) jak to jakieś duchy, czy coś nawiedzają rodzinę w Maladze, i nagle ktoś siada na łóżku. Wrzasnąłem na cały głos, a to tylko me dziecię się obudziło i przyjszło do rodziców, żeby utulili do snu.
@Tichy: @Obserwator_z_ramienia_ONZ: @X__X:

Paraliże senne zdarzały mi się często. Praktycznie zawsze po świadomych snach.

Zaprzestałem bawienia się swoją banią, bo można wylądować w wariatkowie.

Próbowałem podróży astralnych, świadomych snów itp. Może to mocno namieszać w głowie.
@Pierwiastek_z_Czech: budzisz się, ale nie możesz się ruszyć, otworzyć oczu, czujesz się jakbyś miał umrzeć, do często nie jesteś do końca obudzony, więc może ci się wydawać, że nie jesteś sam, że ktoś cię naprawdę dusi itp.
@Pierwiastek_z_Czech: u mnie to było tak ze zdrzemnałem sie po ciezkim dniu .. leciał film ( zeby było smieszniej chyba Kontakt - ten o UFO xD) .. oglądam i nagle musiałem przysnąć... wraca mi świadomość i czuje ze za mną ktos lezy na moim łózku za plecami ktos jest i ściska mi gardło i próbuje zepchnąc mnie z łożka na podłogę.. tylko ze nie widziałem podłogi tylko czarna dziurę... nie mogłem