Wpis z mikrobloga

Do tępego #niebieskiepaski , którego samochód (sporej wartości, bo to passat) znalazłem wczoraj w nocy w #lodz na pasażu schillera.

Samochód jest już przemalowany i ma przebite numery, daje ci ostatnią możliwość na odzyskanie zguby. Podaj imię, model samochodu, oraz opisz i podaj kolor lakieru - ten co był jeszcze wczoraj.

Na drugi raz pamiętaj, że nie warto wyzywać osoby dzwoniącej z chęcią oddania samochodu , straszyć #!$%@? od brata, który ma znajomości, wyzywać od zjebów, #!$%@?ć i nazywać złodziejem.

Rozumiem alkohol i poddenerwowanie, ale to co #!$%@?łaś mój drogi, to przekracza wszystkie granice przyzwoitości. Nie ukradłem twojego samochodu, tylko znalazłem, zadzwoniłem na ostatnie połączenie chyba do jeszcze głupszej koleżanki, a ty mnie straszysz, że będę wracać nago z lasu z Zduńskiej Woli - no proszę.

p.s

Wiem, że osoba ta używa wykopu, Bo pamiętam, że był mocny syf w aucie, a fotel pasażera był w idealnym stanie, niestety po żenującej rozmowie telefonicznej tak się #!$%@?łem, że od razu przemalowałem samochód i przebiłem numery więc to ostatnia szansa kontaktu

#lodz

#passat

#zguba
  • 21
@Aleks7: Janusz, 1.9 w tedeiku, fotel pasażera nigdy nie używany, na podłodze skórki od mandarynek i bananów, powieszony wunderbaum, w każdym nawiewie ambipur i z tyłu koc. Kolor oczywiście srebrny.