Wpis z mikrobloga

Wołam: @NieznajomyPannn: @googgx0: @Dawidinho8: @Codringher: @dreaper: @halucynmenda: @Nys3k: @smichaI: @Jonarz: @introligat0r: @maxelm2: @SirPsychoSexy: @zamaskowany: @Piterro: @szymek627: @Keygan: @Verken: @zle_sny_rabina: @Insomniak: @abralinc: @epi: @RidgeForrester: @irecky:

Właśnie wróciłem ze spotkania.

Zadzwoniłem do niej rano około 10, żeby potwierdzić (wymieniliśmy się wczoraj jeszcze nr telefonów na fb). Umówiliśmy się o 12 w Galaxy przy fontannie. Poszliśmy do takiej jakby kawiarenki przy wejściu, zapytałem co chce, wzięła jakieś lody, wziąłem też jakieś lody. Na początku cisza jak makiem zasiał, w oczekiwaniu na przyjście kelnerki. Po jakiejś minucie kiedy już zrobiłem 360 głową, żeby tylko nie złapać z nią kontaktu wzrokowego, sama do mnie wypaliła:

A co tam u ciebie w ogóle słychać

Powiem wam, że lekko się odprężyłem i mówię tam jakieś pierdoły, ona się zaczyna chichrać, myślę sobie, chyba jakaś głupia, bo przecież nie mówię nic śmiesznego, no ale ciągniemy konwersację dalej, powiem wam, że gadało się mega, 2 bite godziny nawijaliśmy (po drodze dokładka lodów, mają je tam naprawdę dobre).

#!$%@?śmy te lody, jakoś było około 14, mówię, że może się przejdziemy, żeby spalić kalorie. I standardowo na Błonia, Park Kasprowicza, aż do tej nowej Arkonki i z powrotem. Zaczęło lekko kropić i powiedziała, że będzie szła do domu, bo nie ma parasola no i musi się jeszcze popakować i posprzątać i #!$%@? wie co tam. Myślę #!$%@? tam, tyle z mojego ogierowania i randkowania. No to mówię, że ok, czy ją odprowadzić, ona, że bardzo chętnie. Więc ją odprowadziłem (mieszka w centrum) stoimy przed klatką mówię, że miło było się spotkać i w ogóle takie zaskoczenie, że napisała a ta mi ręce na szyję i cmok. O #!$%@?. Prawie w jadaczkę. Wcześniej całowała mnie tam tylko mama z babcią. Nogi to mi się zrobiły jak z galarety, a ona, się pyta czy lubię piłkę nożna. Ciężko mi się myśli, coś tam próbuję wydukać, chyba wszyło mi coś w stylu "mhm-kwak" na co ona, że w takim razie skoro już wiem gdzie mieszka, to żebym wziął jakieś "przekąski i coś z bąbelkami" i wpadł po 20 na mecz.

Za 30 minut wychodzę z chaty, żeby zrobić zakupy i zdążyć.

Życzcie mi powodzenia plus tak jak wczoraj proszę o rady.

#coolstory #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #szczecin
  • 150
@Andrzej_Syn_Janusza: jeśli trollujesz, to I feel sorry for you #zagranico. Jeśli nie, to:

-to co napisał @Gummy:

-mam nadzieję, że już odstawiłeś prawilny stalking i wiesz jakie bąbelki kupić

-jak nie wiesz co to jest spalony, to szybko się dowiedz i jej wytłumacz, jak zapyta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-nie zapomnij zajść do apteki/drogerii, żebyś później nie żałował

-skoro sama wyskoczyła z buziakiem, to teraz