Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie.

Totalnie z dupy napisał do mnie jeden #rozowypasek z mojej studbazy. Dziewczyna 9/10, ja jestem mocne 3/10 jeżeli ktoś jest #!$%@? lub pod wpływem marihuanen. W życiu ze sobą nie gadaliśmy, chyba nawet na mnie nigdy nie spojrzała, ot mamy kilku wspólnych znajomych. Napisała na fb. Że jutro jest ostatni dzień na miejscu zanim wraca do swojej rodzinnej wioski uzupełniać słoiki przez wakacje i że może byśmy się spotkali. Oczywiście jako totalny samiec alfa i dżentelmen zaprawiony w kontaktach z damami zapytałem:

Po co niby?

Na co odpowiedziała:

Nie wiem, mam nadzieję, że coś wymyślisz ciekawego do roboty :)

Ja #!$%@?, całe życie przegrywam siedząc na chacie robiąc browary więc nie mam totalnie pojęcia gdzie mogę ją zabrać w #szczecin żeby nie było przypału.

Taka szansa w moim życiu się już nie powtórzy błagam pomóżcie.

#feels #tfwnogf #przegryw #wygryw #szczecin #studbaza #tylewygrac #rozowepaski
  • 115
@shido: Nie sądzę. Myślę, że wtedy by zaproponowała coś konkretnego.

@Andrzej_Syn_Janusza: A Ty człowieku zabierz ją gdzieś, gdzie będziesz czuł się pewnie, gdzie jest coś na czym się znasz i będziesz mógł o tym gadać. Spodziewaj się też, że kobiety czasem jedzą więc i o tym pomyśl.
@Andrzej_Syn_Janusza: Niezależnie od tego czy troll. Nigdy nie sądź o sobie, czy jesteś 3/10 czy ile. Jeśli jesteś hetero, to jak masz się orientować jaki facet się podoba kobietom? Możesz się podobać facetom, jak określisz siebie np. 10/10 i być samotny. Kobiety mają inne spojrzenie, niezależnie od swoich pseudo fascynacji. Sam kiedyś byłem obiektem uwielbienia w ogóle nie myśląc o sobie w kategoriach seksualnych dla kogoś.