Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie.

Totalnie z dupy napisał do mnie jeden #rozowypasek z mojej studbazy. Dziewczyna 9/10, ja jestem mocne 3/10 jeżeli ktoś jest #!$%@? lub pod wpływem marihuanen. W życiu ze sobą nie gadaliśmy, chyba nawet na mnie nigdy nie spojrzała, ot mamy kilku wspólnych znajomych. Napisała na fb. Że jutro jest ostatni dzień na miejscu zanim wraca do swojej rodzinnej wioski uzupełniać słoiki przez wakacje i że może byśmy się spotkali. Oczywiście jako totalny samiec alfa i dżentelmen zaprawiony w kontaktach z damami zapytałem:

Po co niby?

Na co odpowiedziała:

Nie wiem, mam nadzieję, że coś wymyślisz ciekawego do roboty :)

Ja #!$%@?, całe życie przegrywam siedząc na chacie robiąc browary więc nie mam totalnie pojęcia gdzie mogę ją zabrać w #szczecin żeby nie było przypału.

Taka szansa w moim życiu się już nie powtórzy błagam pomóżcie.

#feels #tfwnogf #przegryw #wygryw #szczecin #studbaza #tylewygrac #rozowepaski
  • 115
  • Odpowiedz
zawsze tak sobie klasyfikujesz, która jest 7 a która 9?


@MooSK: Przecież większość facetów ma taką skalę, nic nowego :) Pozwala ona jednym słowem okreslić atrakcyjność rózowego paska bez zbytniego rozwodzenia się nad tematem. Jesteśmy oszczędni i konkretni w słowach między sobą a gładki bajer to kładziemy tylko różowym jeśli trzeba :)

A co do charakteru to mozna koledze powiedzieć "5/10 ale idealny materiał na żone" albo "5/10 ale sympatyczna".
  • Odpowiedz
@Andrzej_Syn_Janusza: Idź, potratuj to jako cenne doświadczenie. Nie rób niczego 'nadzwyczajnego', jak np. ścinanie kuca tuż przed "randką". Będziesz przez takie coś czuł się mniej komfortowo. Ogólnie nie będę Cię czarował ale pewnie będzie #!$%@?, dobra wiadomość jest taka że nie masz nic do stracenia. :)

Potraktuj to spotkanie, tą okazję, jako kopa motywacyjnego do ogarnięcia się (zetnij kuca, zapisz się na siłkę, zacznij częściej wychodzić z domu) i naprawdę cenne
  • Odpowiedz