Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie.

Totalnie z dupy napisał do mnie jeden #rozowypasek z mojej studbazy. Dziewczyna 9/10, ja jestem mocne 3/10 jeżeli ktoś jest #!$%@? lub pod wpływem marihuanen. W życiu ze sobą nie gadaliśmy, chyba nawet na mnie nigdy nie spojrzała, ot mamy kilku wspólnych znajomych. Napisała na fb. Że jutro jest ostatni dzień na miejscu zanim wraca do swojej rodzinnej wioski uzupełniać słoiki przez wakacje i że może byśmy się spotkali. Oczywiście jako totalny samiec alfa i dżentelmen zaprawiony w kontaktach z damami zapytałem:

Po co niby?

Na co odpowiedziała:

Nie wiem, mam nadzieję, że coś wymyślisz ciekawego do roboty :)

Ja #!$%@?, całe życie przegrywam siedząc na chacie robiąc browary więc nie mam totalnie pojęcia gdzie mogę ją zabrać w #szczecin żeby nie było przypału.

Taka szansa w moim życiu się już nie powtórzy błagam pomóżcie.

#feels #tfwnogf #przegryw #wygryw #szczecin #studbaza #tylewygrac #rozowepaski
  • 115
@Andrzej_Syn_Janusza: usmiechaj sie, smieszkuj, ale nie badz jak #!$%@?, nie przytakuj tylko po to zeby bylo milo. Skoro napisala to cos chce. Nie pozwol na friendzone, jak piszesz ze 9/10 ta panna to rzuc jej kilka komplementow ale postaraj sie zeby to mialo jaki wyraz a nie przypominalo recytacje typu "ladne masz oczy, fajne masz nogi, chce Ci rozczesywac te sliczne wlosy". Duzo luzu, obcinaj ja wzrokiem tak zeby sie lekko
@MooSK: Ja potrafię oceniać między mocne 7 a 9.5 (10 nie istniejo). Jeszcze mi się nie zdarzyło zejść niżej 8 (pomijając całowanie z 7). Tamta nie była jakaś zła, ale żeby ją brać w damskiej toalecie, jak chciała, to bym musiał być na jakichś narkotykach.
@Andrzej_Syn_Janusza: Dobra, może odpowiem w temacie, bo miałam chłopaka ze Szczecina, to gdzieś tam byłam.

Podobał mi się bardzo np spacer po prawobrzerzu nad Odrą (tam koło fabryki czekolady, ładnie pachniało () ) w cafe 22, w restauracji indyjskiej Bombay... Fajnym pomysłem jest też pojechanie nad morze :)
@MooSK: Skąd taki wniosek? Na potrzeby internetowej rozmowy potrafię ocenić. Ale w realu, czy innej biedronce, tego nie robię, bo ja przykładam dużą uwagę do detali i przeciętna dziewczyna, ale bardzo zadbana i "zdrowo wyglądająca" (nie mam na myśli dużych cycków) od razu ma u mnie co najmniej +1 do seksapilu.
@MooSK: Jak wcześniej napisałem: poniżej 7 jakoś nie potrafię oceniać. Musiałabyś mi pokazać 5/10. Ale zakładam nadwagę, okulary lub inną dyskwalifikującą na łóżko cechę, więc charakter nic by w tym temacie nie zmienił. Naciągana 7/10, kilka lampek wina i kto wie, ale nie mniej.
@MooSK: Ale jaka psychika? Przecież tu jest mowa o najbardziej podstawowym (obok potrzeby jedzenia), prymitywnym instynkcie. Że jakaś panna jest nie tylko ładna, ale też sympatyczna i elokwentna, to jej daje tylko do klasyfikacji "wielokrotny użytek".