Wpis z mikrobloga

@avruk: tutorial w docie i link powyżej, jak znasz angielski to wieczorem obejrzyj sobie stream the international na twitchu, ładnie tłumaczą co i jak - ogarniesz o co biega i jak przebiega rozgrywka
  • Odpowiedz
@Zorak: Jest #!$%@?. Nikt nie wpłacił nawet centa aby wspomóc TI. Gdyby nie to że massiv bonusy szły z compendium (exp booster, immortale #!$%@? muje) to nikt by nie wpłacił. Widać było skok pieniędzy kiedy wyszły immortale.

NIe oszukujmy się każdy zapłacił dla bonusów, a nie dlatego że wspiera to TI, ale teraz warto sobie pochełpić HEHE TO MY WPŁACILIŚMY MY #!$%@? MY. Jakby nie było compendium tylko dobrowolne wpłaty wątpie
  • Odpowiedz
  • 0
@KochanekAdmina: zobacz inne turnieje bez takiej masy bonusów tam tez ludzie wplacali, nie aż taka kasę ale zawsze. Pokaz inne o wiele lepsze community skoro to w dociera jest #!$%@?.

Sporo osób nawet na reddicie pisale ze po przejściu z Lola pierwsze co zauważyli to milsza atmosfera
  • Odpowiedz
@Zorak: Gdzie ludzie wpłacali sami z siebie? Nie ma takich turniejów. Zawsze jest do bilet, do większych turniejów oprócz biletów jakieś kuriery, boostery, seciki. To tylko pokazuje że ludzie są w stanie zapłacić za czapki i wygodę oglądania turnieju w DOTATV. Nie pokazuje żadnej dobroduszności tego community zjebów tylko to że co niektórzy mają hajs. Sam mam EQ warte z 500 euro i wydałem na dotę z tego z 300-400zł. Nigdy
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Trochę racji masz, ja nawet nie wchodzę na kanał poland. Mam kilka znajmomych na steamie i nie gram z nimi bo to autentyczne debile. Reddit dota jest trochę przydatna, valve reaguje przynajmniej na bugi tam wymienione (niektóre). Rozwiązałem problem raka w prosty sposób, mój mmr ustaliło mi po 10 grach na 3200, i więcej na rankedzie nie gram, gram sobie w normale, nie reaguje na idiotów którzy winią bh na
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Ale plujesz jadem. Przypomina mi się aż gra, w którą graliśmy na czele z Tobą. Pamiętasz jak nie wytrzymałeś nerwowo i po ponad godzinie gry wyszedłeś? :D
  • Odpowiedz