Wpis z mikrobloga

@spaqin: Może za bardzo się nie rozglądałem, ale z czego czytałem na my3ds.pl (tak, wiem że deadly-serious popularniejsze, ale atmosfera bardzo słaba, a jeszcze innych miejsc nie znam) to na północy chyba nic się nie dzieje. Przynajmniej w trójmieście nikogo nigdy na streetpassie nie złapałem. Jeszcze jest jakaś polska mapa posiadaczy 3ds'ów, ale wiadomo jaki odsetek tam się rejestruje. Jak byłem ciekawy streetpassów to musiałem jakieś złapać za pomocą myku z
@shido: WGSP się organizuje co miesiąc i jest w miarę fajnie. Ale to wiadomo, stolica. Na wschodzie pustynia jeśli chodzi o Nintendo.

@Adenozynotrifosforan: Trochę smutno, że człowiek musi się do myku z ruterem uciekać żeby cokolwiek złapać. Na dziko, czyli poza konwentami/WGSP/konkretnymi spotkaniami z posiadaczami nie złapałem nic... no cóż.
@dzumper: Kirby, Smashe, Mario Kart? W zasadzie po to się kupuje konsole Nintendo, dla zachodnich tytułów nie ma sensu. Fire Emblem, czyli trochę japoński dating sim, ale mi się podoba. Animal Crossing z tych bardziej znanych... a tak to w sumie sam nie jestem pewien po co to kupiłem.
@dzumper: No nie wiem czy Pokemony to nie jedna z najbardziej japońskich gier. Tyle grindu i grindu i jeszcze grindu to rzadko się daje znaleźć.

Nie wiem tylko czemu odrzucasz Zeldę i Mario. A Link Between Worlds to była przez pewien czas moja jedyna gra na tę konsolę (teraz pożyczyłem Fire Emblem, taktycznego dating si-, to jest taktycznego RPGa albo coś) i naprawdę fajna sprawa i bardzo przyjemna gra choć wcześniej
@spaqin: Oczywiście, że nie odrzucam Zeldy i Mario! W Zeldę na GBA zagrywałem się najdłużej ze wszystkich gier :D Po prostu chodziło mi o inne propozycje niż te dwie serie gier.

@Adenozynotrifosforan: No niestety :/ Indyki miały ją zalewać ale nie nie będę Vity kupował dla 10 tytułów.
@dzumper: Dokładnie. Jarałem się strasznie Vitą kiedy ją zapowiadali, a koniec końców przygarnąłem dwie konsole od Nintendo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozważam zakup jej w przyszłości jedynie z myślą o nauce języka, ale nie wiem czy tu nie wystarczy stare PSP.

A Fire Emblem to rewelacyjna gra, jedna z najlepszych w zeszłym roku. Każdy fan tacticsów powinien w nią zagrać obowiązkowo. Szczególnie, że trochę mi brakuje dużych
@Adenozynotrifosforan: Może to nic nie znaczy, ale 100%/95% (podstawa/rozszerzenie) z angielskiego na testach #gimbaza nie wzięło się z lekcji w szkole (w której swoją drogą cały czas na tym przedmiocie się nudziłem) a bardzo dużo z gier no i portali zagranicznych takich jak 9gag.
@spaqin

Mam 3DS-a, jestem z Warszawy. Mam też Wii U. Na obu konsolach znaleźć można mnóstwo wartościowych tytułów.

Jeśli chodzi o 3DS-a - mam lub miałem w swojej bibliotece Super Mario 3D Land, Mario Kart 7, New Super Mario Bros. 2, Paper Mario (tak, Nintendo=dużo Mario), Luigi's Mansion 2, Zeldę: A Link Between Worlds i Ocarina of Time, Pokemony X, Kid Icarus i kilka innych. Sprzęt oferuje wiele świetnych gier skrojonych idealnie